Дорослі романівські барани, Ивано-Франковск

Последнее редактирование: 07.03.2018 .
Дорослі романівські барани - Agrobiz.net
2 500,00 грн. /шт В наличии
0 отзывов

Ф/Г “ЕКО - Карпати” знаходиться у передгір’ї Карпат, серед чистої незасміченої природи, що й стало поштовхом для виготовлення смачних та корисних продуктів харчування. Метою започаткування фермерського господарства було розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломочної продукції.

Вівці Романівської породи

ДРомановська порода - грубошерстна порода овець шубного напрямку продуктивності.

Виведена в XVIII столітті ( перша згадка - 1802 ) в селянських господарствах приволжских районів Ярославської губернії відбором кращих за шубних якостям місцевих північних короткохвостих овець. Названа за місцем первинного поширення - Романово- Борисоглібський повіт. У радянський час була поширена в північних і північно - східних областях Європейської частини РРФСР і в БРСР. На 1 січня 1985 було 456 тисяч романівських овець.

Міцний добре розвинений кістяк . Невелика суха довгаста горбоноса голова. Стоячі вуха . Округлий бочкоподібний тулуб, лінія холки, спини і крижів пряма. Короткий хвіст (8-10 см). Міцні прямі широко розставлені ноги. І самці і самки бувають рогаті і комолі. Маса баранів - 65-75 (до 100) кг., маток - 45-55 (до 90) кг.

Романівські вівці бажаного типу мають міцну конституцію, середній зріст, міцний кістяк, добре розвинену мускулатуру, широкі і глибокі груди, короткий хвіст, комолу голову. Барани крупніші за маток. Мають більш грубий і потужний кістяк, широко поставлені ноги і значну горбоносість голови.

Романовська порода овець дає кращі за теплоізоляційними властивостями і досить міцні шубні овчини , що вважаються найкращими в світі; найбільш цінні виходять від 6-8 місячних ягнят. Шерсть містить багато пуху , який за довжиною переростає ость , утворюючи косиця з красивими дрібними кільцеподібними завитками у верхньому ярусі . Співвідношення ості і пуху 1:4 - 1:10 . Шерсть густа - 2600-2800 волокон на 1 см ² площі шкіри. Товщина ості - 60-90 мкм , пуху - 20-27 мкм. У новонароджених волосяний покрив чорний , з 2-4 тижнів він починає світлішати до 3-5 місяців волокна пуху остаточно депігментуючих . Чорна ость і білий пух дає у дорослих сірий ( сталевий) колір з блакитним відтінком. На морді і вухах , як правило , білі відмітини . Шерсть при носінні шуб та кожухів не звалюється, міздря тонка. Стрижка проводиться 3 рази на рік ( приблизно в березні, червні та жовтні), що обумовлено сезонної линькою. Річний настриг з баранів - 2,5-3,5 кг , з маток - 1,4-1,8 кг. Шерсть використовується в основному в валяльному виробництві.

Висока плодючість - 230-270%: по одному ягняті - 6-8 % маток, по два - 38-40 % , по три - 44-46 %, від чотирьох до восьми - 8-10 %. Матки поліестричні , завдяки чому можуть ягніться 2 рази на рік або 3 рази на два роки. За 100 днів вони можуть дати 100-110 л молока жирністю 7-8% , в ​​найкращих стадах - 120-150 л і більше. Скоростиглість задовільна - у 100- денному віці ягнята важать 20-22 кг , в 8-9 місячному - 35-40 кг . Статева зрілість настає рано, в хороших умовах в 10 -12- місяців.

Незважаючи на особливе місце за овчинно- шубної продуктивності, основне господарське та економічне значення романовських овець - продуктивність м’яса.

Типы: мясошерстные короткошерстные
Породы: романовская
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Дорослі романівські барани

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует овцы, бараны?
Это займет менее одной минуты