Дозор, з.п. Інсектицид

Дозор, з.п. Інсектицид - Agrobiz.net
Договорная В наличии
Задать вопрос
При контакті з шкідливими комахами препарат діє як регулятор росту і розвитку, блокуючи в них процеси переходу в наступну стадію. Тривала біологічна активність впливає на наступні генерації шкідників. За рахунок селективної дії не робить негативного впливу на більшість видів корисних комах.
Проти яблуневої плодожерки перше обприскування проводять на початку літа проти метеликів першого покоління (початок періоду кладки яєць). Як правило, це збігається з періодом формування зав'язей - опадання пелюсток. Друге обприскування проводять проти другого покоління шкідників.Проти яблуневої листовійки першу обробку проводять проти гусениць п'ятого покоління для запобігання їх окукливания. Залежно від погодних умов це збігається з періодом цвітіння або після нього. Для боротьби з іншим поколінням обов'язковим є застосування даних феромонного моніторингу.Проти мінуючої молі обприскування проводять на початку масового льоту метеликів першого покоління. Як правило, це збігається з фенофазу рожевого бутона і триває в період цвітіння яблуні. Переважно це збігається з термінами обприскування проти листокруток, що дозволяє забезпечити захист плодових насаджень від обох видів шкідників.Проти виноградної листовійки обробку проводять проти кожного покоління за умови перевищення економічного порогу шкодочинності.Одноразову обробку проводять на початку масового льоту шкідників, але до початку кладки яєць. Можливим є також дворазове внесення препарату (в два етапи по 300 г / га): перше внесення - на початку масового льоту шкідників; друге внесення - через 8-12 діб.Для максимальної ефективності дії препарату на шкідників строки внесення обов'язково узгоджують з даними феромонного моніторингу (1 феромонна пастка на 5 га), а також з даними прогнозів районних станцій захисту рослин.Норма витрати робочого розчинуНорма витрати робочого розчину становить 1000 л / га. Обов'язковою є рівномірний і повне покриття поверхні рослин робочим розчином.Дощ протягом 2 годин після застосування препарату може знизити ефективність його дії.
Селективний інсектицид проти широкого спектру шкідників на яблуні і винограді.
Препарат характеризується високою селективністю по відношенню до корисних комах - нетоксичний для бджіл та джмелів, а також іншої корисної ентомофауни.Тривала біологічна активність і вплив на наступні генерації шкідників забезпечують надійну і тривалу захист плодових культур від шкідників.Включення препарату в комплексну систему захисту плодових і виноградників дозволяє значною мірою зменшити кількість обробок іншими інсектицидами.Безпечний для працюючих людей і навколишнього середовища.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Дозор, з.п. Інсектицид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Смерть вредителям 500 мл.
33,60 грн
Смерть вредителям 500 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
42,70 грн
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Кораген 4 мл
13,00 грн
Кораген 4 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Биологический бактерицид Фитоплазмин
1 126,85 грн
Биологический бактерицид Фитоплазмин
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
460,00 грн
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв