Джин, табл. Фл. Фумігант

Джин, табл. Фл. Фумігант - Agrobiz.net
459,63 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Діюча речовина Джину, фосфід алюмінію, під час контакту з атмосферним повітрям розкладається на фосфористий водень (РН3), вуглекислий газ (СО2) з виділенням аміаку (NH3). Швидкість проходження реакції залежить від наявності вологи в повітрі і його температури. При вологості повітря 60% і температурі +20°C – 50% газу виділяється протягом 24 годин. Максимальний ефект від фумігації до­сягається через 60–72 години. Газ фосфін порушує процеси метаболізму і блокує надходження кисню до організму, викликаючи параліч нервової системи і повну загибель шкідників. Властивості Джин забезпечує швидку дію на шкідників, яка залежить від концентрації газу фосфіну в повітрі. Повна загибель наступає при досягненні концен­трації газу на час експозиції при відкритій формі шкідливості ­ не менше 7 г/год/м3 та 25 г/год/м3 – при прихованій.
Препарат можна розкладати як вручну, так і за допомогою дозаторів таб­леток. У зерно, що зберігається насипом, таблетки вносяться спеціаль­ним зондом. Невеликі партії зерна й інших продуктів при висоті бурта до 2,5 м накри­вають плівкою, яку закріплюють на каркасі висотою 50 см, щоб між зерном і плівкою залишався вільний доступ повітря. Не застосовувати сумісно з іншими препаратами та відразу після обробки приміщень засобами з використанням великої кількості рідини. Прямий кон­такт препарату ДЖИН з великою кількістю води викликає самозаймання. Забороняється доступ дітям та персоналу, що не пройшов інструктаж. Не відкривати фляги, за винятком випадків безпосереднього використання. Забороняється зберігання у пошкодженій тарі. Забороняється фумігація об’єктів на відстані менше 200 м від житлових і 100 м – від виробничих приміщень за температури повітря (ззовні й всередині приміщення) нижче +10°С і понад +35°С та швидкості руху повітря понад 7 м/с. Фумігація дозволяється тільки спеціально навченим і забезпеченим засобами індивідуального захисту бригадам у складі не менше 3­х працюючих. Категорично забороняється проводити фумігацію поодинці. Після закінчення експозиції приміщення дегазують за допомогою активного провітрювання, а при відсутності вентиляції – пасивного. Дотримання регламентів за виконання
Фумігант для знищення шкідників запасів у різних стадіях розвитку
Ефективний проти всіх видів шкідників (у тому числі карантинних). Надзвичайно простий у використанні. Швидка дія на шкідників у всіх фазах розвитку, а також гризунів.Застосовується для обробки продовольчого, фуражного, насіннєвого зерна як насипом, так і затареного в мішки.Низька норма витрати.Не впливає на схожість і якісні показники зерна і продуктів.
Страна производитель: Украина
Производитель: Альфа Химгрупп
Применение: в складах
Упаковка: пластиковая тара
Назначение: От вредителей зерна
Тип: От насекомых
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Джин, табл. Фл. Фумігант

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Розница и опт
Фумигант Джин
306,72 грн
Фумигант Джин
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фумигант Джин
261,42 грн
Фумигант Джин
Продавец:Інтер-Агро С
Купити Фостоксин
655,49 грн
Купити Фостоксин
Продавец:ПОДІЛЛЯ-АГРОХІМСЕРВІС
Купити Магтоксин
688,27 грн
Купити Магтоксин
Продавец:ПОДІЛЛЯ-АГРОХІМСЕРВІС
Фумигант Джин (Фосминий)
293,36 грн
Фумигант Джин (Фосминий)
Продавец:ТОВ АГРОРЕСУРС-А
2 отзыва
Фосміній, табл. Фумігант
545,37 грн
Фосміній, табл. Фумігант
Продавец:Імперія-Агро, ТОВ
СЕЛФОС, ТБ
390,00 грн
СЕЛФОС, ТБ
Продавец:Агропоміч
Фумигант Джин, таб.
283,70 грн
Фумигант Джин, таб.
Продавец:Компания Хим-Агро-60