Експрес, в.г. Гербіцид

Експрес, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
8 186,22 грн /шт В наличии
Задать вопрос
ЕКСПРЕС ® поглинається головним чином через листя і далі легко переміщується в бур'янах. Діюча речовина ЕКСПРЕС ® блокує в чутливих рослинах фермент ацетолактатсинтази, який бере участь в синтезі незамінних амінокислот.Придушення ферменту призводить до швидкої зупинки росту рослин, а потім до їх загибелі. Цей фермент відсутній в організмі людини і тварин, чим пояснюється низька токсичність ЕКСПРЕС ® для теплокровних. У чутливих бур'янів ріст припиняється через кілька годин після обробки. Інші симптоми, як хлороз і некроз, з'являються протягом 1-3 тижнів, а потім бур'яни гинуть. Менш чутливі бур'яни можуть вижити і залишитися зеленими, проте вони більше не конкурують з культурними рослинами.
Для боротьби з падалицею соняшнику, стійкого до гербіциду ЕКСПРЕС ® , в наступних культурах сівозміни необхідно використовувати бакові суміші гербіцидів з класу сульфонілсечовин з гербіцидами іншого механізму дії. Для попередження небажаного поширення соняшнику, стійкого до гербіциду ЕКСПРЕС ® , необхідно дотримуватися сівозміни.РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯЕКСПРЕС ® малоопасен для тварин і навколишнього середовища, в тому числі для медоносних бджіл, риб та інших видів дикої фауни. ЕКСПРЕС ® слід застосовувати тільки на стійких гібридах соняшнику при нормі витрати не більше 50 г / га за сезон. Для контролю злакових бур'янів можна використовувати зареєстровані на соняшнику гербіциди.Не можна застосовувати ЕКСПРЕС ® , якщо соняшник знаходиться в стресовому стані: від посухи або надмірного зволоження грунту, високою і низькою температури повітря, різких перепадів температури протягом доби, нестачі харчування, а також якщо культура пошкоджена заморозками, шкідниками, градом або іншими фізичними впливами.ЕКСПРЕС ® також можна застосовувати після сильних дощів протягом як мінімум 3 днів або до тих пір, поки надмірна волога не піде з грунту.Використання ЕКСПРЕС ® в посівах стійких гібридів соняшнику, схильних до стресу, може привести до пошкодження культури.Приготування робочого розчинуРобочий розчин готують в день обробки. Бак заповнюють водою до 1/3 і, при працюючій мішалці, додають відповідну кількістьЕКСПРЕС ® . Потім додають води до 2/3, мішалку зупиняють і додають ТРЕНД ® 90. Потім доливають води. При приготуванні бакових сумішей спочатку розчиняють ЕКСПРЕС ® , потім додають інші препарати і в кінці ТРЕНД ® 90.
для боротьби з дводольними бур'янами в посівах особливих гібридів соняшнику
Висока ефективність проти широкого спектру дводольних бур'янів . ЕКСПРЕС ® контролює більшість дводольних бур'янів, що зустрічаються в посівах соняшнику, включаючи злісні і трудноіскоренімие (види осотів, осот, амброзія та ін.). Пригнічує вплив на вовчка.Гнучкість термінів (2-8 листків культури) і норм внесення (20-50 г / га). Норма витрати ЕКСПРЕС ® варіюється від 20 до 50 г / га. Обприскування посівів у фазі від 2-4 до 6-8 справжніх листків культури в ранні фази росту бур'янів (2-4 листки) в чистому вигляді або в суміші з ТРЕНД ® 90 (200 мл / га).Безпека для будь-яких наступних культур сівозміни і селективність до оброблюваної культури. ЕКСПРЕС ® швидко розкладається в грунті і не представляє небезпеки для наступних культур в сівозміні при звичайній ротації. Призначений тільки для захисту гібридів соняшнику компанії DuPont Pioneer з ознакою стійкості до гербіциду ЕКСПРЕС ® .
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Експрес, в.г. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 328,83 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Дикамба Форте 100мл
44,80 грн
Дикамба Форте 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Ореол Максі КЕ
309,00 грн
Ореол Максі КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Гренадер ВГ
965,00 грн
Гренадер ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Мілафорт КС
218,00 грн
Мілафорт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв