Еллай Супер, в.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: Вчера .
Еллай Супер, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
9 819,80 грн. /шт В наличии
Еллай Супер® — це системний гербіцид, який потрапляє в рослину в основному через листя. Еллай Супер®, діючи на фермент ацетолактатсинтазу (АЛС), зупиняє поділ клітин бур’янів. Ріст рослин зупиняється через кілька годин після обробки.Хлороз та некроз листкової поверхні бур’янів проявляється через 5-7 днів, та повна загибель настає через 2-4 тижні після внесення гербіциду. Дощ, який випав через 3 години після обробки, не знижує ефективності препарату, тому що за цей час Еллай Супер® повністю проникає в рослину.Еллай Супер® використовується на озимій та ярій пшениці, озимому та ярому ячмені (в т. ч. пивоварному) і не має обмежень щодо сортів.Еллай Супер® високоселективний для зернових у фазі 2-3 листки—початок трубкування.За значної забур’яненості, особливо багаторічними бур’янами, та за несприятливих погодних умов рекомендується використовувати максимальну норму виливу робочого розчину та додати ПАР Тренд® 90 (0,1-0,125%).
- Завдяки високій селективності Еллай Супер® використовується в осінній період (від стадії 3-х листків у культури) для контролю падалиці ріпаку та комплексу зимуючих видів бур’янів.- Еллай Супер® сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив.- Для знищення злакових бур’янів Еллай Супер® потрібно використовувати з повною нормою грамініцидів, зареєстрованих для зернових колосових культур.- Рекомендовано використовувати Еллай Супер® один раз на сезон. Максимальна доза використання гербіциду Еллай Супер® протягом року повинна становити не більше 15 г/га.- Пересів зернових колосових слід проводити тільки зерновими колосовими.- Еллай Супер® не має обмежень щодо висіву наступних культур сівозміни.
Технологія однорідних гранульованих сумішей. Забезпечує недорогий, проте якісний контроль широкого спектру одно- і багаторічних бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку в посівахзернових колосових культур, в т.ч. в осінній період
Ефективний захист посівів за доступні кошти (низька вартість обробки 1 га)- Застосування залежно від фази бур’яну (від 2-3 листків до початку трубкування культури)- Можливість використання в осінній період проти зимуючих бур’янів та падалиці ріпаку- Контроль осоту рожевого- Можливість висівати наступні культури в сівозміні без обмежень- Забезпечення комплексного захисту (Еллай Супер® сумісний з іншими пестицидами та рідкими добривами)- Контроль бур’янів, стійких до 2,4-Д- Еллай Супер® ефективний від + 5°С (середньодобова температура)- Зменшення хімічного навантаження на площу (низька норма на 1 га)
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты