Каталог товаров

Енрофлокс 10% 1мл №50 (Енрофлоксацин) (ціна за 50 ампул)

в наличии
код: 12582
113,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Енрофлокс 10% 1мл.х50 (Енрофлоксацин) (ціна за 10 ампул)

Опис

Прозорий розчин блідо-жовтого або жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

Енрофлоксацин -100 мг.

Фармакологічна дія

Препарат належить до групи фторхінолонів. Гальмує активний фермент гіраза, який бере участь у каталізі ДНК мікробної клітини, в результаті чого настає швидке бактерицидну дію, особливо на мікроорганізми резистентні до бета-лактамних антибіотиків, тетрациклінів, макролідів і аміноглікозидів.

Препарат ефективний проти гармположительных і грамнегативних мікроорганізмів:

Mycoplasma spp., Е. coli, Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Erysipelothrixrhusiopathiae, Klebsiella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp. та інших. Антибіотик пригнічує ріст і розмноження мікроорганізмів.

Застосування

Лікування у домашньої птиці (кури, індики, гуси, качки) і свиней колибацильоза, сальмонельозу, мікоплазмозу, Enteritis necrotica (окремі та змішані інфекції), інфекції, викликані Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus, Coriza, Pasteurella, Erysipelotrix у індиків, а також лікування змішаних інфекційних захворювань і побічних інфекцій при вірусних захворюваннях.

Дозування

Перорально в дозі 0,10 мл препарату на кг маси тіла, або 0,5 л препарату (50 проміле енрофлоксацину) на 1000 л питної води протягом 3 діб. При лікуванні сальмонельозу, препарат застосовується протягом 5 днів.

Міняти питну воду кожні 24 години.

Протипоказання

Підвищена чутливість до енрофлоксацину.

Не слід призначати тваринам, які мають порушення хрящового зростання.

Не застосовувати собакам і кішкам малих і середніх порід в перші 12 місяців життя, великих порід – перші 18 місяців. Також слід уникати лікування препаратом собак, що мають в анамнезі епілептичні припадки, нервові порушення. Не застосовувати курам-несучкам.

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 4 дні після останнього прийому препарату. До зазначеного терміну м'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).

Форма випуску

Флакони з поліетилену високого тиску, які запаяні алюмінієвої пробкою по 100 мл, 250 мл, 1 л та 5 л.

Зберігання

Сухе, темне місце при температурі від +5 ° С до +20 ° С.

Термін придатності: 3 роки.

Тільки для ветеринарного застосування!
читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Ампулы
Объем
1
Вид животных
цыплята|Домашние декоративные птицы|Домашняя птица|Птицы
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
260,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
279,00 грн. /шт
в наличии
код: 312
67,00 грн. /шт
в наличии
-6%
код: вс50036
510,00 грн. 479,40 грн. /шт
в наличии
код: 4483
77,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
251,00 грн. /шт
в наличии
код: 16045
52,50 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти