Каталог товаров

Ежектор СУПН - 8. Ежектор на сівалку СУПН під 75 рукав

в наличии
код: 626884875
1 500,00 грн.
Купить в один клик
з 6 отзывов, 100% положительных
Регион: Украина, Харьковская обл., Харьков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Вихлопна ежектор ЮМЗ / МТЗ встановлюється замість звичайної вихлопної труби у період сівби спільно з пневматичними сівалками, такими як СУПН, РПЛ.

Різниця ежектора від використання заводського пневмо-вентилятори (крім сівалок, випущених в даний час там вже застосовується ежектор) відчутне:

  • Экономия времени - нет необходимости ждать когда остановится вращения вентилятора, чтоб поднять сеялку и выполнить разворот.
  • Не задействован ВОМ трактора, в результате чего уменьшается его износ.
  • Присасывание семян к отверстиям высевающего диска выше.

Единственный минус - это характерный звук выхлопа отработанных газов двигателя, несколько громче обычной (не прогоревшей) выхлопной трубы.  Здесь можно ознакомится с полным перечнем наших позиций - https://gorizontagro.com.ua/

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новое
читать дальше свернуть
Отзывы
6 отзывов
100% положительных
Олександр
12 апреля 2020г. в 18:22
Швидко і якісно.
Дзюбик Сергій Анатолійович
23 июня 2019г. в 12:18
Все супер рекомендую
Петр
19 марта 2018г. в 12:46
Грамотный, с хорошей информацией сайт.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Автолюкс

Гюнсел

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: Н126.13.140
150,00 грн.
в наличии
код: Н109.03.001
8,00 грн.
в наличии
код: 552.7.005
18,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: Вентилятор
12 000,00 грн.
в наличии
код: СУПН
550,00 грн.
в наличии
код: Вентилятор СУПН .УПС
12 000,00 грн.
в наличии
код: СУПА 00.500
240,00 грн.
в наличии
код: СУПК 00.4122
26,00 грн.
в наличии
код: Н 042.05.000
150,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти