Каталог товаров

Фільтр рукавний

в наличии
150,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Найефективніший і найпоширеніший спосіб очищення газоповітряних викидів - це метод механічного осадження, що здійснюється у фільтр установках типу «рукавний фільтр». Очищення від пилу запилених газів і повітря перед викидом в атмосферу, а також поділ частинок пилу та газоподібного середовища необхідне в багатьох виробництвах. умов.

Фільтрувальне полотно рукавного фільтра

підбирається на основі робочої температури та хімічних умов. Фільтрування газу – процес, де застосовуються неткані матеріали та тканини з таких видів волокон, як:

  • поліефір, поліестер (Polyester (PET));
  • поліпропілен (Polypropylene (PP) ));
  • поліамід (Polyamide (PA));
  • поліакрилонітрил (Polyacrylonitrile (PAN));
  • поліфенілсульфід (Polyphenylene Sulphide (PPS));
  • арамід, Nomex® (M-Aramide (MPD-I), Nomex);
  • поліімід (Polymid (PI));
  • політетрафторетилен (Teflon, Polytetrafluoroethylene (PTFE)).

Рукавний фільтр визначає надійність і ефективність роботи всієї фільтрувальної установки.

Фільтрувальні рукави - елементи, що найбільш зношуються, які встановлені в промислові фільтри. Залежно від особливостей технології, вхідної запиленості та хімічного складу газів, що очищаються, рукавні фільтри періодично вимагають заміни.

На основі параметрів витрати повітря, площі фільтрації, залежно від типу пилу підбирається необхідний фільтрувальний матеріал, після чого здійснюється виробництво рукавних фільтрів. фільтрів.

Завдяки використанню високоякісних нетканих матеріалів з різною поверхневою обробкою та хімічним просоченням наші фільтрувальні рукавні фільтри мають тривалий термін служби, мають оптимальну продуктивність фільтрації, мають низькі втрати тиску та найкращі характеристики регенерації.

Інноваційні технології та сучасне виробництво дозволяють нашій компанії виготовити рукавні фільтри високої якості за вигідними цінами.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новое
Тип оборудования
Рукава для аспирации
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

По перерахунку без ПДВ

Накладний платіж
Оплата на відділенні перевізника

По перерахунку з ПДВ

Варианты доставки

Нова Пошта (курєр)
Оплачується за тарифами перевізника

Нова Пошта (відділення)

Самовивіз
Можна забрати у нас на складі м. Київ вул. Глубочицька, 33/37

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
350,00 грн. /шт
в наличии
450,00 грн. /шт
в наличии
270,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти