Каталог товаров

Фільтри для систем вентиляції

в наличии
40,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Повітряні фільтри для систем вентиляції

У нас ви можете купити фільтри для системи вентиляції та кондиціонування вигідно та швидко. Найпопулярніші позиції на складі! Гарантуємо якість та надійність повітряних фільтрів!

У каталозі компанії "Вент-Фільтр" ви знайдете повітряні фільтри для систем вентиляції будь-якого рівня складності. Компанія виготовляє повітряні фільтри для вентиляції за індивідуальним замовленням, будь-яких типів та розмірів. Замовивши вентиляційні фільтри в нашій компанії, ви можете бути впевнені у їх відповідності українським та європейським стандартам, а також високій якості. Наша компанія має власну виробничу базу і пропонує тільки сертифіковані промислові фільтри для очищення повітря. Це дає можливість встановити доступні ціни на нашу продукцію.

Ми націлені на вдосконалення власного виробництва фільтрів для вентиляції промислових об'єктів, що дозволяє заробити хорошу репутацію у клієнтів.

На вимогу замовника виготовляються інші фільтри розмірів.

Вашому виробництву потрібна якісна вентиляція? Зробіть замовлення прямо зараз, зателефонувавши за номерами телефонів, зазначеними у розділі "Контакти".

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид
Промышленные
Тип
Панельне
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

По перерахунку без ПДВ

Накладний платіж
Оплата на відділенні перевізника

По перерахунку з ПДВ

Варианты доставки

Нова Пошта (курєр)
Оплачується за тарифами перевізника

Нова Пошта (відділення)

Самовивіз
Можна забрати у нас на складі м. Київ вул. Глубочицька, 33/37

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти