Каталог товаров

Фільтри для очищення вентиляції та повітря

в наличии
40,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Фільтри для вентиляції та очищення повітря

У нас ви можете купити фільтри для системи вентиляції та кондиціювання.

Поділяються на групи: фільтри кишенькові, фільтри панельні, фільтри гофровані (касетні), фільтри - жироуловлювачі, фільтри високоефективного та надвисокого очищення повітря типу НЕРА та ULPA.

Повітряні фільтри застосовуються практично у всіх системах припливної та витяжної вентиляції. Основним завданням вентиляційних фільтрів є очищення повітря від непотрібних домішок. Фільтри для повітря усувають з повітря дрібні зважені частинки, пил, хімічні сполуки, неприємні запахи, які проникають у приміщення. Завдяки своїй конструкції фільтри затримують мікрочастинки, завдяки чому повітря, яке подається в приміщення, буде повністю чистим і безпечним. Застосування фільтрів у системах вентиляції – одна з необхідних умов здорового мікроклімату, адже повітря, яким ми дихаємо, має бути нешкідливим для людського організму.

Основне середовище використання фільтрів систем вентиляції - майстерні та будівлі промислового призначення. Більшість фільтрів можуть застосовуватися у великому діапазоні температур, що робить їх по-справжньому універсальним приладдям. Для ефективності роботи фільтрів слід змінювати їх з певною регулярністю.

Виготовляємо нестандартні фільтри для очищення повітря.

Гарантуємо якість та надійність повітряних фільтрів!

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид
Промышленные
Тип
Панельне
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

По перерахунку без ПДВ

Накладний платіж
Оплата на відділенні перевізника

По перерахунку з ПДВ

Варианты доставки

Нова Пошта (курєр)
Оплачується за тарифами перевізника

Нова Пошта (відділення)

Самовивіз
Можна забрати у нас на складі м. Київ вул. Глубочицька, 33/37

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти