Флуафол, к.с. Фунгіцид

Флуафол, к.с. Фунгіцид - Agrobiz.net
530,69 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат поглинається надземною частиною рослини та надзвичайно швидко переміщується по всій рослині акропетально. Діюча речовина порушує процеси синтезу ергостеролів в мембранах клітин фітопатогену. Внаслідок цього мембрани клітин втрачають свої фізіологічні та механічні властивості, і згодом патоген гине.
Препарат має також лікувальні властивості та забезпечує довготривалий захист культурних рослин від хвороб. Завдяки своїм фумігантним властивостям препарат є надзвичайно ефективним у боротьбі з борошнистою росою. Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню захворювань, або при появі перших ознак захворювання.Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні за появ перших візуальних ознак захворювання.При боротьбі з іржею зернових колосових внесення фунгіциду слід проводити на перших етапах розвитку захворювання, але до моменту ураження 1 % листкової поверхні.Внесение препарата. Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню хвороб.Погодні умови. Температура +12…+22 0С є оптимальною на момент внесення препарату. Знижена (менша ніж +12 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря на момент внесення фунгіциду може уповільнити проникнення препарату в рослину та його дію на фітопатоген.Забороняється вносити препарат, якщо швидкість вітру перевищує 4 м/с.Дощ упродовж 1 години після внесення препарату може знизити ефективність його дії.Норма витрати робочого розчину. При застосуванні на польових культурах норма витрати становить 200–400 л/га; при застосуванні в садах — 800–1000 л/га. Обов’язковим є повне та рівномірне покриття рослин робочим розчином. Норма витрати робочого розчину не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин, що обробляються. Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на об’єму. Вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкнений для забезпечення однорідності робочого розчину.
Системний фунгіцид пролонгованої дії для боротьби з захворюваннями сільськогосподарських культур.
Характеризується активністю проти широкого спектру фітопатогенів (борошниста роса, плямистості листя, іржа тощо).Має як лікувальні, так і профілактичні властивості.Забезпечує довготривалий захист культурних рослин — протягом 4–6 тижнів.Характеризується швидкою мобільністю в рослинах — захищає всі органи рослин.За рахунок фумігантних властивостей препарат надзвичайно ефективно захищає культурні рослини від ураження борошнистою росою.Стійкі до змивання опадами.Не фітотоксичний для культурних рослин за умов дотримання регламенту застосування.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Флуафол, к.с. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
423,99 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
223,29 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Бордосская смесь 700г
28,60 грн
Бордосская смесь 700г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Топаз 3 гр.
11,50 грн
Топаз 3 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв