ФоліГрін Молібден, Кобальт

ФоліГрін Молібден, Кобальт - Agrobiz.net
255,00 грн. В наличии Код товара: 5
0 отзывов

Композиція молібдену та кобальту в збалансованому співвідношенні.

Склад, % об.: Мо-5,0; Со-0,5.

Особливості, переваги.

Повне забезпечення культур молібденом та кобальтом в доступній формі.

Композиція Мо та Со особливо ефективна при застосуванні на бобових, оскільки Молібден входить до складу ферменту нітрогеназа, який сприяє біологічній фіксації азоту атмосфери. Специфічна роль молібдену в процесі азотфіксації обумовлює покращення азотного живлення бобових культур, підвищує ефективність фосфорних та калійних добрив. При цьому поряд з ростом урожайно-

сті підвищується вміст білку. Соя належить до культур, що є досить чутливими до внесення молібденових добрив. Молібден локалізується в молодих органах рослини. В кінці вегетації більша частина його зосереджується у достиглому насінні.

Значна кількість кобальту міститься в бобових, де він зосереджений у бульбочках, що пов’язано з особливою його роллю (поряд з молібденом) в процесах азотфіксації. Він підвищує інтенсивність засвоєння азоту з повітря, сприяє розмноженню бульбочкових бактерій, скороченню вегетаційного періоду, підвищує врожайність зерна сої.

Молібден менш рухомий в ґрунтах з кислою реакцією середовища, де він зв’язується обмінним алюмінієм.

Факторами, які підвищують його рухомість, є вапнування ґрунту і внесення фосфорних добрив. Це пов’язано зі зменшенням вмісту у ґрунті рухомого алюмінію і утворенням легкодоступних для рослин молібат-фосфорних іонів.

Норма витрати препарату.

Позакореневе живлення: 0,5 л/га.

Норма витрати робочого розчину.

Звичайні оприскувачі – 200-300 л/га. Оприскувачі з дрібнодисперсним розпиленням – можливо знизити норму витрати робочого розчину до 50-150 л/га. Обприскування проводити зранку або ввечері. Оптимальна температура повітря 10-250С. Швидкість вітру до 5 м/с.

Пакування: 20 л, 5 л, 1 л.

Микроудобрения: Комплексные
Сроки внесения(сезонность): Весенне-летнее
Вид обработки: Послепосевное(Подкормка)
Агрегатное состояние: Жидкие
Применение: для сои
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
Способы оплаты
  • Безналичный расчёт
  • Предоплата

Отзывы о ФоліГрін Молібден, Кобальт

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: