Каталог товаров

Фумігант Фостер 1кг

в наличии
код: 1161282773
376,62 грн.
Купить в один клик
з 1 отзыва, 0% положительных
Регион: Украина, Кировоградская обл., Знаменка
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Фумігант Фостер BEST

Фумігант для боротьби зі шкідниками запасів зернових культур незалежно від фазі їх розвитку методом фумігації (газації).

Діюча речовина: фосфід алюмінію, 560 г / кг

Препаративна форма: таблетки

Упаковка: металева пляшка, 1 кг

Переваги препарату:

• Ефективний проти амбарний шкідників, кліщів, миловидних гризунів, щурів

• 100% загибель шкідників запасів

• швидка проникаюча здатність

• висока біологічна активність

Механізм дії:

Фумігант інсектицидною і родентицидний дії. Під час контакту препарату з атмосферним повітрямвідбуваеться хімічна реакція фосфіду алюмінію з киснем, при якій виділяється газ фосфін. Газфосфін - це отрута з респіраторною, метаболічної та нервової дією, який викликає параліч нервової сістемішкідніка з порушенням процесів метаболізму і блокуванням доступу кисню в організм. Як результатнастае смерть. Препарат забезпечує 100% -ву загибель комплексу комірних шкідників на всіх стадіях їх розвитку, а тому застосовується на об'єктах, заражених найбільш небезпечними і стійкими проти пестіцідівшкідніками хлібних запасів (комор, рисовими довгоносик, булавовусіми і малим борошнянімхрущаками, зерновим хробаками і ін.).

застосування:

Об'єкт, що обробляється

Норма витрати препарату
, г / м3, т

Спосіб, час обробки, обмеження

зерно хлібних злаків, завантажені складські приміщення

6-9 (2-3 таблетки)

Допуск людей та завантаження складських приміщень - після повного провітрювання (7 діб) і змісту фосфор оводнен не більше ГДК у повітрі робочої зони. Реалізація зерна - через 20 діб після фумігації за наявності залишків фосфор оводнен не вище МДР

Норми витрати препарату залежать від умов зберігання продуктів.

Особливості застосування:

При проведенні фумігації препарат розміщують на підлозі, поверхні зерна, переможе мішків з насінням, продукцією з урахуванням загальної витрати, обчисленої на весь об'єм приміщення, не завантаженого або з зерном, іншою продукцією. Після фумігації в місцях розкладки препарату зберігаються нетоксичні залишки наповнювача у вигляді темно-сірого порошку, який після закінчення експозиції видаляють зі складу. Допуск людей та завантаження складських приміщень дозволяється після повного провітрювання протягом 2-5 діб. Реалізація продукту дозволяється через 20 діб після фумігації за наявності фосфіну не вище МДР.

Оптимальні температурні умови застосування:

Повна загибель комплексу шкідників запасів залежить від температури навколишнього середовища: +26 .... +27 ° С - через 3 доби +22 .... +24 ° С - через 4 доби +16 .... +18 ° С - через 5 діб +12 .... +14 ° С - через 7 діб +5 ........ + 8 ° З - через 11 діб.

Класифікація ВОЗ, токсикологічна характеристика: I клас (токсичний).

застереження:

Препарат Фостер вогне - та вибухонебезпечний, особливо при контакті з водою.

Детальніше: https://agrohim.in.ua/p1121463786-fumigant-foster-best.html

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид средства
таблетки
Применение
внутри помещения
Принцип действия
Химический
Тип грызунов
крысы, мыши
читать дальше свернуть
Отзывы
1 отзыва
0% положительных
Валерій
12 августа 2022г. в 10:09
ніхто нічого так і не вислав. і навіть не перетелефонували
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 222406
745,18 грн.
в наличии
471,73 грн.
в наличии
код: 1381359546
435,90 грн.
в наличии
код: 1161279546
432,99 грн.
в наличии
код: 1161280238
662,57 грн.
в наличии
код: AD-10910
400,00 грн.
нет в наличии
код: 3709
628,32 грн.
нет в наличии
код: 2168
576,84 грн.
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти