Каталог товаров

Фумігант Фуміфос (таблетки) 1 кг 1.5 кг

в наличии
код: 1381359546
435,90 грн.
Купить в один клик
з 1 отзыва, 0% положительных
Регион: Украина, Кировоградская обл., Знаменка
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Інсектофумігант Фуміфос Химагромаркетинг

Високоефективний фумігант для боротьби зі шкідниками запасів з інсектицидною і родентицидний дією.

Діюча речовина: фосфід алюмінію, 560 г / кг

Спосіб дії: 

Препаративна форма: таблетки

Які переваги інсектофуміганта Фуміфос:

  • Фуміфос забезпечує 100% -ну загибель всіх шкідників сільськогосподарської продукції під час її зберігання, незалежно від стадії розвитку як комах, так і кліщів, а також гризунів.
  • Фуміфос широко застосовується на хлібоприймальних підприємствах, в колективних і насінницьких господарствах для обробки складів, млинів, елеваторів, насіння і продовольчого зерна, борошна, крупи, сухих овочів та іншої сільськогосподарської продукції.
  • Характеризується високою біологічною активністю

Механізм дії інсектофуміганта Фуміфос

В результаті контакту діючої речовини фосфіду алюмінію з вологою атмосферного повітря відбувається хімічна реакція, в результаті чого відбувається розкладання препарату з виділенням безбарвного газу фосфіну, вуглекислого газу та аміаку. Газ фосфін викликає параліч нервової системи шкідника в результаті чого настає порушення процесів метаболізму і блокується надходження кисню до організму. Як результат наступає загибель шкідників. Швидкість впливу препарату на шкідників залежить від концентрації газу фосфіну в повітрі. Повна загибель шкідників, що живуть відкрито досягається при забезпеченні показника концентрації фосфіну на годину експозиції на рівні 7 м / рік / м 3 , шкідників в прихованій формі зараження зерна та зернопродуктів - 25 г / рік / м 3

Рекомендації щодо застосування препарату Фуміфос

Фумігацію проводять в ретельно закритих приміщеннях або під поліетиленовою плівкою або брезентом. Оптимальна температура зерна, зернопродуктів і повітря при обробці повинна бути вище +15 С. При фумігації зерна насипом на складах або елеватор таблетки препарату розмішують в зерні вручну або за допомогою дозатора. При фумігації невеликих партій, зерна або борошна в мішках, незавантажених складських приміщеннях і т. П Препарат розміщується в піддонах рівномірно по площі всього об'єкта фумігується. Повна загибель шкідників при оптимальних температурних умовах настає на 3-5 день після початку фумігації.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

  • Проводити обробку вологого зерна і зерна з осередками самозігрівання.

  • При роботі з препаратом використовувати джерела відкритого вогню (проводить газозварювальні роботи, запалювати сірники, палити і т. д.).

  • Проводить роботи з препаратом у приміщеннях з несправними електромережами та електрообладнанням.

  • Допускати контакту препарату з водою або іншою рідиною.

  • Залишати упаковку з препаратом відкритою.

  • Доступ до приміщення, де проводитиметься дезінсекція до завершення дегазації.

УВАГА

Газ фосфін досить летючий, розподіляється рівномірно в усіх напрямках після розміщення таблеток, проникаючи через папір, дерево, пакувальні матеріали, спресований товар. При високих концентраціях вибухонебезпечний.

Яка норма застосування інсектофуміганта Фуміфос?

Культура

шкідники

Норма внесення, кг / л / га

Спосіб і час обробки

Кратність оброб оток

Рядків останньої обробки до збирання (днів до)

Зерно хлібних злаків насипом

Комірні довгоносик, борошняний хрущак, суринамский борошноїд, горохова зернівка, амбарний зернова міль, амбарний вогнівка

9

(3 табл.)

При середньодобовій температури 5-10 ° С-експозиція 10 діб, при + 11-15 ° С - 7 діб, при + 16-20 ° С - 6 діб, при + 21-25 ° С - 5 діб.

Обов'язкова дегазація мінімум 10 діб

1

10

Зерно хлібних злаків у мішках

3 - 9

(1 - 3 табл.)

Незавантажені складські приміщення

3 - 6

(1 - 2 табл.)

Тарна одиниця: банку 1 кг

Термін придатності: 4 роки з дати виготовлення.

 

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Китай
Применение
в складах
Назначение
От вредителей зерна
Применение
На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия
Химический
Тип грызунов
крысы|мыши
Вид средства
таблетки
читать дальше свернуть
Отзывы
1 отзыва
0% положительных
Валерій
12 августа 2022г. в 10:09
ніхто нічого так і не вислав. і навіть не перетелефонували
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 222406
745,18 грн.
в наличии
471,73 грн.
в наличии
код: 1161279546
432,99 грн.
в наличии
код: 1161280238
662,57 грн.
в наличии
код: 1161282773
376,62 грн.
в наличии
код: AD-10910
400,00 грн.
нет в наличии
код: 3709
628,32 грн.
нет в наличии
код: 2168
576,84 грн.
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти