Фундазол, 20 кг., Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Фундазол, 20 кг. - Agrobiz.net
2 600,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3701
0 отзывов

Фундазол - системний препарат, фунгіцид і протруювач з широким спектром системної дії проти великої кількості грибних хвороб насіння і листя рослин. 

Діюча речовина: Беноміл

Виробники: «Агро-Кемі Кфт.», Угорщина

Фундазол володіє як захисним (профілактичним), так і лікувальним властивостями.

Препарат володіє не тільки захисною, а й лікувальною дією, він забезпечує ефективне придушення хвороб навіть після прояву їх симптомів на рослинах.

    Застосування:

Фундазол використовується для:

 • протруювання насіння;
 • поливу ґрунту;
 • обприскування вегетуючих рослин.


Капуста - проти кіли - 10-15 г на 10 л. До 5л розчину на 10кв.м, полив грунту перед висадкою розсади .К-сть обробок 1

Смородина, аґрус  - проти борошнистої роси - 10 г на 10 л., Обприскування до цвітіння та після збирання врожаю  .К-сть обробок - 2

Томати, огірки, троянда - проти плямистості, борошнистої роси - 10 г на 10 л, при перших ознаках хвороби.  .К-сть обробок - 2, троянди -4

Яблуня, груша - проти оїдіуму, сірої гнилі, парші, борошнистої роси - 10 г на 10 л. До 2 л розчину на молоде, до 5л на доросле дерево, перше обприскування перед цвітінням.  .К-сть обробок - 5

Суниця - проти борошнистої роси, сірої гнилі -10 г на 10 л. До 1,5 л розчину на 10 кв.м до цвітіння та після збирання врожаю.  .К-сть обробок - 2


    Строк останньої обробки (в днях до збирання врожаю): огірки - 7, томати - 10, яблуня, груша - 20.


Протруювання перед посадкою: картопля - обприскування розчином 10 г в 0,5 л води на 10 насіннєвих бульб; гладіолуси- зануренням цибулин на 3:00 в розчин 10 г на 2 л води; часник - на добу в розчин 10 г на 0,5 л води.

Період захисної дії: залежно від виду хвороби, культури та фази росту: 1-3 тижні. Протруювання насіння забезпечує більш тривалу захисну дію. Максимальна ефективність проявляється при температурі повітря + 10 ° С і вище.

Сумісність:

Фундазол сумісний з основними пестицидами, добривами та регуляторами росту, крім препаратів, що мають лужну реакцію. Якщо після змішування з фундазолом отриманий розчин випадає в осад, то стало бути препарати не сумісні.

Терміни обробки:

    Протруювання насіння можна робити як в день посіву, так і за 30 днів до початку сівби.

    Обприскування проводиться по вегетуючій культурі. Обробка повинна передувати початку первинного зараження. У випадку розвитку хвороби в кілька хвиль нанесення препарату повинно проводитися в період, найбільш сприятливий для вторинного зараження. Якщо складно прогнозувати початок розвитку хвороби, обробка повинна бути проведена не пізніше появи перших її симптомів.

    Полив грунту проводиться при появі перших ознак хвороби.

За весь сезон допускається не більше 2-х обробок шляхом обприскування й поливу, так як після у збудників з'являється резистентність! Для подолання резистентності необхідно протягом 1-2 сезонів не застосовувати препарати з класу бензіимідазолів.

Заходи безпеки:

Беном (фундазол) має 2 клас небезпеки (небезпечна сполука) для людини, для риб. Препарат малотоксичний для грунтових організмів і птахів. Для бджіл має 4 клас (малоопасное речовина).

Фундазол помірний алерген, сенсибілізующий ефект відсутній, препарат не представляє небезпеки для птахів, риб, бджіл і дощових черв'яків.


Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Фундазол, 20 кг.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: