Фунгицид Капитал

Фунгицид Капитал - Agrobiz.net
787,65 грн. В наличии Код товара: 311583356
0 отзывовКАПІТАЛ, КС®новинка

Інноваційний трикомпонентний фунгицид на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту посівів соняшнику та сої від широкого спектру хвороб.

• Забезпечує високоефективний та довготривалий контроль широкого спектру хвороб як обробленої рослини так і нового приросту;

• здатен контролювати збудники з 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети);

• покращується ефективність використання вологи, фото асиміляція, збалансовується азотний обмін та пригнічує утворення етилену, що дозволяє подовжити вегетацію;

• подовжує фотосинтетичну активність, що позитивно відображається на продуктивності і якості вирощеного врожаю та покращує засвоюваність добрив.

Вміст діючої речовини.Азоксистробін, 150 г/л + ципроконазол, 60 г/л + епоксиконазол, 50 г/л.

Препаративна форма.Концентрат суспензії.

Хімічна група.Стробілурини + триазоли.

Сумісність.Сумісний із іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).

Механізм дії.

Азоксистробін.При потраплянні на листову поверхню рослин діюча речовинапереміщується акропетально і трансламінарно, при цьому відбувається інгібування мітохондріального дихання шляхом блокуванням транспорту електронів у ланцюзі цитохромів. Здатен контролювати збудники 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети).

Ципроконазол. Інгібує біосинтез стеринів, у тому числі ергостеролу, у клітинах грибів. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів ципроконазол проявляє більш широкий ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням в рослинах.

Епоксиконазол.Блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани, наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкодочинного гриба.

Культура
Норма витратипрепарату л/га
Спектр дії
Спосіб, час обробки

Соя
0,7-1,0
Пероноспороз, борошниста роса, іржа, септоріоз, антракноз, аскохітоз, альтернаріоз, склеротініоз, церкоспороз, суха гниль, фузаріоз
Обприскування культур в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)

Соняшник
1,0-1,2
Фомоз, фомопсис, іржа, переноспороз, борошниста роса, біла та сірі гнилі, септоріоз, альтернаріоз

До відома споживача: Практичний досвід застосування препарату

Зернові колосові (озимі, ярі)
0,7-1,0
Борошниста роса, септоріоз, іржа (види), фузаріоз та септоріоз колосу, сітчаста, темно-бура плямистості, альтернаріоз, піренефороз, ринхоспоріоз
Обприскування культур в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)

Кукурудза
1,0-1,2
Гельмінтоспоріоз, фузаріоз, іржа (види), септоріоз, альтернаріоз, пухирчаста сажка

Ріпак (озимий, ярий)
Фомоз, альтернаріоз, склеротініоз, ціліндроспоріоз, сіра гниль, переноспороз

Буряк цукровий
0,7-1,0
Церкоспороз, борошниста роса, переноспороз, рамуляріоз, іржа, фомоз, альтернаріоз

Горох
Борошниста роса, переноспороз, аскохітоз, фузаріоз, іржа, антракноз

Максимальна кратність обробок— 2. Період очікування від обробки до збору врожаю-.

Норма витрати робочого розчину— 200-300 л/га.

Препарат застосовується впродовж вегетації на зазначених культурах. Оптимальний термін застосування в перiод вегетацiї профілактично до появи перших ознак хвороби а також залежно вiд фiтосанiтарних прогнозiв. Інтервал між обробками має складати 20-30 діб. Має виражену лікувальну дію проти більшості збудників хвороб, яка проявляється у знищенні патогена (на початкових стадіях розвитку) та блокуванні подальшого розвитку хвороб (на більш пізніх стадіях). Покриваючи поверхню листового апарату попереджує попадання та проростання спор і забезпечує надійний та довготривалий бар’єр для розвитку хвороби. Проникаючи в середину рослини діє системно, поширюється трансламінарно, акропетально при цьому захищає всю рослину та нові прирости. Особливістю даного фунгіциду є антиспорулентна дія на збудників хвороб. Регулює віддачу вологи рослиною (покращує посухостійкість), подовжує період вегетації рослин (збільшує врожайність, покращує якісні показники).

Обробку доцільно проводити при температурі повітря не вище +25 °С та оптимальній вологості.Важливими факторами ефективної дії препарату є якісне покриття всієї поверхні листового апарату без стікання робочого розчину з обробленої поверхні та оптимальне поєднання гідротермічних умов навколишнього середовища.

Токсичність.Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності.

Строки виходу працівників для проведення механізованих/ручних робіт - 3/7.

Упаковка.5 л.

Дія на полі

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Фунгицид Капитал

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: