Каталог товаров

Фунгіцид Цілитель 50 г Аптека Садівника

в наличии
код: 96
55,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту овочевих, баштанних культур і винограду від комплексу хвороб.
Діюча речовина: Манкоцеб, 640 г/кг + Металаксил, 80 г/кг
Препаративна форма: Порошок, що змочується
Характер дії: Системний
Оброблювані культури: Абрикос, Виноград, Вишня, Газонні трави, Груша, Персик, Полуниця, Слива, Троянди, Цибулинні квіти, Черешня, Яблуня
Шкідники: Сіра гниль, Парша, Коккомікоз, Курчавість листя, Клястероспоріоз, Борошниста роса, Мілдью, Оїдіум, Моніліоз

Максимальна кратність обробок за сезон – 3. 
Інтервал між обробками при низькому інфекційному фоні складає 10-14 діб. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 діб, механізованих – 3 доби.

Цілитель.png

Застосування:
Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при тривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С) – зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином листків і стебел рослин без стікання з обробленої поверхні. ЦІЛИТЕЛЬ необхідно використовувати профілактично, тобто до появи видимих симптомів розвитку хвороби на культурних рослинах. Першу обробку доцільно проводити до початку розвитку хвороби, але не пізніше змикання картоплі, томатів та огірків у рядках. Строк останнього обприскування для картоплі, томатів, огірків — припинення активного росту стебла. Після останньої обробки не пізніше, ніж через 7 днів доцільно проводити обприскування контактним фунгіцидом ГАРТ. ЦІЛИТЕЛЬ можна застосовувати 2-3 рази за сезон з інтервалом між обробками 10-14 днів. При високому ризику розвитку хвороби скоротити інтервали між обробками (до 10 днів).

Переваги препарату:

  • надійний захист від хвороб навіть за несприятливих погодних умов;
  • підвищує стійкість культури та забезпечує збільшення прибавки урожайності;
  • проникає до необроблених частин рослини, не змивається дощем;
  • забезпечує захист картоплі при зберіганні у сховищах.

читать дальше свернуть
Характеристики
Препаративная форма
Порошок
Химический состав
Неорганические
Тип воздействия
Системные
Обрабатываемые культуры
Абрикос, Виноград, Вишня, Газонні трави, Груша, Персик, Полуниця, Слива, Троянди, Цибулинні квіти, Черешня, Яблуня
Содержание действующего вещества
Манкоцеб, 640 г/кг + Металаксил, 80 г/кг
Действующее вещество
Манкоцеб|Металаксил
Заболевание растения
Милдью|Муч­нис­тая ро­са|Серая гниль|Курчавость листьев|Парша|Клястероспориоз|Монилиоз|Коккомикоз|Оидиум
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 85
43,00 грн.
в наличии
код: 654
13,00 грн.
в наличии
код: 617
35,00 грн.
нет в наличии
код: 88
95,00 грн.
в наличии
код: 92
30,00 грн.
в наличии
код: 957
68,00 грн.
в наличии
код: 824
16,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти