Галіган, к.е. Гербіцид

Галіган, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
597,02 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат високоефективний проти широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур’янів. Дія препарату може відбуватися як через зелені частини рослини при застосуванні під час вегетації, так і через ґрунт, де утворюється захисний екран препарату. Галіган® 240 EC, к. е. руйнує мембрани клітин шкідливих рослин, що призводить до дегідрації та відмирання бур’янів. Візуальні ознаки (хлор, некроз) спостерігаються через 2–3 дні після обприскування вегетуючих бур’янів. Паростки бур’янів у ґрунті відмирають одразу після контакту з препаратом. Галіган® 240 EC, к. е. — несистемний в рослинах.Спектр дії:Частковий перелік бур’янів, які контролює Галіган® 240 EC, к.е.:Латинська назваУкраїнська назваЛатинська назваУкраїнська назваLamium purpureumКропива глуха пурпуроваPapaver rhoeasМак польовийLamium amplexicauleКропива глуха стеблеобгортаючаPolygonum aviculareСпориш звичайнийDatura stramoniumДурман звичайнийPolygonum convolvulusГірчак березковиднийMercurialis annuaПереліска однорічнаRaphanus raphanistrumРедька дикаGalinsoga parvifl oraГалінсога дрібноквітковаSetaria glaucaМиший сизийAtriplex patulaЛутига розлогаSetaria viridisМиший зеленийVeronica hederifoliaВероніка плющолистаSinapis arvensisГірчиця польоваCapsella bursa-pastorisГрицики звичайніSolanum nigrumПаслін чорнийAvena fatuaВівсюг звичайнийPoa annuaТонконіг однорічнийChenopodium albumЛобода білаStellaria mediaЗірочник звичайний (мокриця)Amaranthus retrofl exusЩириця звичайнаThlaspi arvenseТалабан польовийEchinochloa crus-galliПросо куряче (плоскуха)Sonchus oleraceusОсот городній (з насіння)Fumaria offi cinalisРутка лікарськаUrtica urensКропива жалкаGaleopsis tetrahitЖабрій звичайнийVeronica persicaВероніка персидськаAmbrosia artemisiiefoliaАмброзія полинолистаMatricaria spp.Ромашка, видиPortulaca oleraceaПортулак городнійAvena fatuaВівсюгGalium aparineПідмаренник чіпкийSenecio vulgarisБудяк жовтоцвітийЖовтозілля звичайне
При обробці посівів до проростання бур’янів Галіган® 240 EC, к. е. практично не розповсюджується в ґрунті і не змивається водою, утворюючи на поверхні ґрунту гербіцидний екран, який тривалий час контролює розвиток бур’янів до того часу, поки не порушується цілісність цього екрану. Період гербіцидної активності екрану — до 3 місяців. Більш ефективний на ґрунтах з невисоким вмістом гумусу. Обробка ґрунту після застосування препарату знижує його гербіцидну активність. При обробці посівів після проростання бур’янів Галіган® 240 EC, к. е. діє як контактний і, одночасно, як ґрунтовий гербіцид при потраплянні на ґрунт. Контактна активність відбувається через 3–4 години після обприскування, ґрунтова дія — одразу при доторканні колеоптиля проростаючого бур’яну з захисною плівкою в ґрунті. Візуальні ознаки (хлороз, некроз) спостерігаються через 2–3 дні після обприскування вегетуючих бур’янів, які остаточно гинуть протягом 1–2 тижнів. Максимальний ефект дії препарату буде досягнено при ретельному і рівномірному нанесенні гербіциду на бур’яни, а також при застосуванні на добре підготовленому і вирівняному ґрунті. Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +5 °С до +25 °С. Рослини сприйнятливих дводольних видів бур’янів, що знаходяться в стані активного росту, у фазі від 2 до 8 листків, є найбільш чутливими до дії препарату. Kонтроль злакових бур’янів відбувається на етапі їх проростання. Найкращий час внесення — від 5 до 10 годин та від 17 до 22 години, коли атмосферне повітря більш стабільне (відсутність температурної інверсії). З досвіду застосування препарату на цибулі (у якості контактного гербіциду) перша обробка проводиться у фазі «кнутика» у другій полови дня (після 17 годин) до появи роси на культурі з нормою 0,08-0,09 л/га . Наступні обробітки проводяться через 7 днів з нормою 0,12-0,15 л/га та 0,2 л/га відповідно.Застереження:Не проводити обприскування мокрих або ушкоджених рослин, а також рослин, що перебувають у стресовому стані від посухи, заморозків, підтоплення, ушкодження від застосування інших пестицидів та ушкодження комахами тощо.Сильні опади після застосування можуть викликати слабку фітотоксичність на перших листках культури, яка має тимчасовий характер і не впливає на розвиток і урожайність.Наступні культури сівозміни:Немає обмежень щодо культур сівозміни наступного року.
Селективний контактний гербіцид для досходового та раннього після сходового застосування у посівах цибулі та соняшнику
Утворення на поверхні ґрунту стійкого гербіцидного екрану.Подвійна дія на бур’яни (контактна та ґрунтова).Подовжений термін ґрунтової активності.Відсутність післядії у сівозміні.Широкий спектр контрольованих бур’янів.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Вид: избирательного (селективного) действия
Тип (по способу проникновения в организм): Контактного действия
Упаковка: пластиковая тара
Применение: для подсолнечника
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Галіган, к.е. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 561,74 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв