Гаубсин FORTE (біофунгіцид, регулятор росту), Винница

Последнее редактирование: 29.11.2017 . Информация может быть не актуальна
Гаубсин FORTE (біофунгіцид, регулятор росту) - Agrobiz.net
78,00 грн. В наличии
0 отзывов

«Гаубсин FORTE» – універсальний біотехнологічний препарат широкого спектру дії для захисту сільськогосподарських та плодово – ягідних культур від комплексу хвороб. Препарат проявляє антимікробну, антифунгальну та ріст-стимулюючу дію.

«Гаубсин FORTE» – нативна культуральна рідина на основі двох штамів культури Pseudomonas aureofaciens з титром клітин від 5x109 КУО/мл, характеризується високим рівнем біологічної активності протягом трьох місяців зберігання.

Препарат не просто знищує збудників хвороб і пригнічує їх розвиток, а й проявляє лікувальну дію на рослини.

Переваги застосування препарату:

«Гаубсин FORTE» застосовується в будь-яку фазу розвитку рослин: від сходів до плодоношення для дієвого захисту від хвороб польових, овочевих, баштанних культур, виноградників, плодових, паркових і лісових насаджень, а також в квітникарстві та в умовах закритого ґрунту.

«Гаубсин FORTE» пригнічує на 95% розвиток практично усіх хвороб, що викликаються грибами: оїдіум, мільдью, чорна плямистість, сіра гниль, борошниста роса, аскохітоз, вертицильоз, септоріоз, фузаріоз, пероноспороз та ін. Також, препарат спричиняє пригнічуючу дію на вірусних збудників хвороб, а його ефективність проти тютюнової мозаїки може сягати 80-97%.

Впродовж вегетації «Гаубсин FORTE» проявляє ріст-стимулюючу дію, внаслідок чого підвищується стійкість рослини до борошнистої роси на зернових, фітофторозу на картоплі, фітофторозу та макроспоріозу на помідорах та сприяє підвищенню врожайності вказаних культур.

«Гаубсин FORTE» гальмує ріст льодоутворюючих бактерій Pseudomonas syringae pv., цим самим захищає рослини від ушкоджень при заморозках.

«Гаубсин FORTE» не викликає резистентності у збудників хвороб, тому з часом не виникає потреби у збільшенні норми використання препарату.

«Гаубсин FORTE» не спричиняє шкідливого впливу на навколишнє середовище, людей, теплокровних тварин, риб, бджіл та інших корисних організмів біоценозу, а також не є фітотоксичним для культурних і дикоростучих рослин.

Препаратом обприскують рослини при першій ознаці захворювань, за вегетацію проводять 2-4 обприскування.

Препарат «Гаубсин FORTE» сумісний з інсектицидами, гербіцидами, біопрепаратами, добривами, та з хімічними фунгіцидами, окрім тих, що містять мідь та ртуть.

«Гаубсин FORTE» проявляє синергійну дію з препаратами «ФітоДоктор», «Триходермін», «Актарофіт» та «Колорадоцид».

Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.

Правила зберігання препарату «Гаубсин FORTE»:

Препарат зберігати при t° від +2°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів.

Термін зберігання препарату – 3 місяці, робочого розчину – до 6 годин.

Страна производитель: Украина
Производитель: Собственное производство
Фнгицидное действие: профилактически-лечебные
Упаковка: пластиковая тара
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Гаубсин FORTE (біофунгіцид, регулятор росту)

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: