Геоцид дезінфектант, Киев

Последнее редактирование: 10.07.2016 . Информация может быть не актуальна
Геоцид дезінфектант - Agrobiz.net
450,00 грн. В наличии
0 отзывов

Знешкоджує кліщів, мух, комах та інших паразитів тварин і птиці.
 Потужна дезінфекція та знезараження місць утримання тварин!
3 в 1  - Дезінфекція, дезинсекція, дезакаризація.
Ефективний  по боротьбі з бактеріями, вірусами, грибами, патогенними дерматофітами.

 

ГЕОЦИД –дезінфектант Нового покоління,  надійний захист ферм та тварин. Ефективно діє на широке коло кліщів, у тому числі резистентних до інших інсектоакарицидів, 4 клас токсичністі для теплокровних тварин, швидкий розпад до малотоксичних речовин сприяє розширенню сфери застосування у ветеринарній медицині та сільському господарстві в цілому. 
Різновидність кліщів велика кількість, вони визивають небезпечні хвороби, насамперед: кліщовий енцефаліт, кліщовий риккетсіоз, псороптоз, демодекоз, піроплазмоз, анаплазмоз, бруцельоз,  хвороба Лайма та ін. Ці захворювання представляють велику небезпеку як для тварин так і для здоров’я людей.
ГЕОЦИД виявляє активну протимікробну дію щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Steptococcus spp., Salmonella spp., Klebsiella pneumonica, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginos, Mycobacterium fortuitum, Campylobacter jejuni, Рroteus vulgaris та ін.), спорицидну (мікроорганізми роду Bacillus), фунгіцидну (Aspergillus flavus, Candida albicans) , віруцидну, інсектицидну та акарицидну дії. 
Препарат ГЕОЦИД, розроблений ТОВ НВП «Екологічний капітал» м. Київ, на основі четвертинно-амонієвих сполук має добрі санітарно-гігієнічні характеристики  і є високоефективними засобом.
Дезінфектант ГЕОЦИД успішно пройшов випробування обробки господарств у присутності тварин та самих тварин (обробка овець, птиці, ВРХ, свиней, кіз обприскуванням або купанням).

Універсальність ГЕОЦИДУ забезпечує йому статус справжньої знахідки для відомчих служб ветеринарної медицини, господарств, власників тварин, адже поєднує дезінфікуючу та інсектицидну дію відносно комах, кліщів та ектопаразитів, успішно пройшов випробування на бактерицидність (в 0,5 – 2,0% концентраціях)  на токсичність (4 клас) та може бути використаний в комплексі ветеринарно-санітарних заходів, рекомендованих для тваринництва! 

Науково-виробничий Центр сучасної
Еко-ветеринарії
ТОВ «НВП «Екологічний Капітал» 
Виробник ветеринарних екологічно безпечних препаратів 
Україна, 02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 7
 
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Геоцид дезінфектант

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует ветеринарные препараты?
Это займет менее одной минуты