Гербіцид Каре, с.п. 0,06 кг, Лысянка

Последнее редактирование: 23.01.2018 . Информация может быть не актуальна
Гербіцид Каре, с.п. 0,06 кг - Agrobiz.net
4 633,31 грн. /кг В наличии
0 отзывов

Післясходовий гербіцид для знищення однорічних двосім’ядольних бур’янів в посівах цукрових буряків.

 Діюча речовина: похідні сульфонілсечовини

Виробник: Сінокем Хебеї Корпорейшн, Китай

Формуляція: порошок, що змочується

Тарна одиниця: пакет 600 г (містить 20 водорозчинних пакетів по 30 г)

 

Механізм дії. Препарат поглинається головним чином надземною частиною рослин бур’янів, а також частково з вологою ґрунту кореневою системою бур’янів. Діюча речовина транспортується до точок росту рослини, де блокує процеси поділу клітин. Ріст чутливих бур’янів припиняється вже через декілька годин після внесення. Перші візуальні симптоми гербіцидної дії препарату у вигляді зміни кольору бур’янів проявляються приблизно через 1 тиждень після внесення. Повна загибель рослин бур’янів настає протягом декількох тижнів.

 

Характеристика та переваги:

 • Ефективне знищення широкого спектру однорічних дводольних бур’янів на посівах цукрових буряків.
 • Відсутність негативної дії на культурні рослини за умов дотримання регламенту застосування препарату.
 • Завдяки грунтової активності препарат знищує бур’яни, що проростають.
 • Відсутність негативного впливу на наступні культури сівозміни.

Регламент застосування препарату

 

Культура

Норма витрати препарату, г/га

 

Шкідливий об’єкт

Максимальна кратність обробок

Буряки цукрові

30 г/га+200–300 мл/га

ПАР ТАЛАНТ®

Однорічні дводольні бур’яни

2

 

Фаза розвитку бур’янів. Максимальна ефективність спостерігається при застосуванні препарату на ранніх етапах росту та розвитку бур’янів — від фази сім’ядоль до 1 пари справжніх листків. Обробка рослин бур’янів у більш пізні строки істотно знижує ефективність дії препарату, при цьому деякі бур’яни не гинуть, а лише призупиняють свій ріст. Оскільки період появи сходів бур’янів розтягнутий у часі, рекомендована повторна обробка препаратом за умови появи нової хвилі бур’янів.

Основна частина бур’янів краще знищуються, коли рослини бур’янів перебувають у стадії від сім’ядолі до 2 листків. Деякі бур’яни (гірчиця польова, соняшник падалиця) можуть бути знищені до 6 листків. Внесення препарату на пізніх стадіях буде менш ефективним: деякі бур’яни не будуть знищені, а тільки зупинять ріст і розвиток.

 

Фаза розвитку культурних рослин. Препарат є безпечним для буряку на будь-якій стадії росту за умови, що буряки не перебувають у стані стресу. Препарат вносять з моменту появи не менше ніж 70 % сходів культурних рослин до змикання рядків.

 

Внесення препарату. Препарат вносять наземним обприскуванням з нормою витрати 30 г/га після появи сходів культури тільки із застосуванням поверхнево активної речовини ПАР ТАЛАНТ®. Її додають із розрахунку 100 мл на кожні 100 л робочого розчину або 200–300 мл/га при витраті робочого розчину 200–300 л/га відповідно. Обов’язковим є повне та рівномірне покриття робочим розчином рослин бур’янів. Норма витрати робочого розчину становить 200–300 л/га.

 

Погодні умови. Температура +15…+25 0С є оптимальною для внесення препарату. Знижена (менша ніж +10 0С) та підвищена (більша за +25 0С) температура повітря протягом 3–5 годин після внесення уповільнює процеси метаболізму в рослинах і, як наслідок, уповільнює дію препарату на бур’яни та прояв видимих симптомів. Крім того, це може призвести до тимчасового пожовтіння листків культури або появи крапчастості. Ці ознаки потім зникають упродовж 10 діб та не справляють негативного впливу на врожайність та цукристість культурних рослин. Оптимальним є застосування препарату при сухій погоді. Дощ протягом 3 годин після обробки може знизити ефективність дії препарату.

 

Обмеження щодо сівозміни. КАРЕ® має короткочасний (4-місячний) вплив на грунт. Тому немає обмежень для висівання наступних культур восени поточного року та навесні наступного року.

 

Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають на 1/3 водою, вмикають режим змішування. Додають необхідну кількість водорозчинних пакетів із препаратом з розрахунку 1 водорозчинний пакет (60 г) на 2 га посівної площі. Вмикають режим змішування та доливають бак водою до повного об’єму, додаючи в кінці (при заповненні баку обприскувача на 2/3–3/4 об’єму) необхідну кількість ПАР ТАЛАНТ®.

 

Застереження:

 • не рекомендується застосовувати препарат, коли рослини перебувають у стані стресу через посуху, заморозки, пошкодження шкідниками тощо;
 • у разі посухи, якщо в програмі захисту цукрових буряків передбачено внесення протизлакових гербіцидів, рекомендується вносити дані гербіциди мінімум через 7 днів після застосування препарату КАРЕ®.

 

Сумісність з іншими препаратами. Препарат сумісний в бакових сумішах з іншими гербіцидами, рекомендованими для захисту цукрових буряків. Для боротьби з ширшим спектром дводольних бур’янів доцільно буде використання препарату КАРЕ® спільно з препаратами бетанальної групи, а також із препаратами на основі діючої речовини КЛЕТОДИМ®. При цьому спочатку розчиняють препарат КАРЕ®, а потім додають партнерський компонент.У бакових сумішах із протизлаковими гербіцидами на основі діючої речовини КЛЕТОДИМ® застосовувати тільки ПАР ТАЛАНТ®.

 

Застосування препарату проти дводольних бур’янів. Для розширення спектра контрольованих однорічних дводольних бур’янів рекомендовано застосовувати КАРЕ® в бакових сумішах з препаратом ТРИУМФ®. При необхідності знищення осотів на посівах буряків цукрових рекомендовано застосовувати гербіцид КАРЕ® сумісно з препаратами на основі діючої речовини клопіралід (наприклад, СОНХУС®).

 

Застосування препарату з протизлаковими гербіцидами. При застосуванні у бакових сумішах з протизлаковими гербіцидами на основі КЛЕТОДИМ®, квізалофоп-П-етилу, флуазифоп-П-бутилу, пропахізафопу їхню норму рекомендується зменшувати на 20 %.

У бакових сумішах з протизлаковим гербіцидом ЦЕТОДИМ® застосовувати тільки ПАР ТАЛАНТ®.

 

Пересівання загиблих культур. У разі необхідності пересіву (протягом 4 місяців після внесення препарату) рекомендується пересівати тільки буряком. Надалі немає обмежень щодо висівання сільськогосподарських культур сівозміни.

 

за матеріалами http://nertus.ua/

Вид: избирательного (селективного) действия
Форма выпуска: смачивающийся порошок
Производитель: Синокен Хебеи Корпорейшн
Страна производитель: Китай
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для сахарной свеклы
Упаковка: полиэтиленовый пакет
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Гербіцид Каре, с.п. 0,06 кг

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Пестициды
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты