Гербіцид Мікадо 5 л, Лысянка

Последнее редактирование: 23.01.2018 .
Гербіцид Мікадо 5 л - Agrobiz.net
1 346,42 грн. В наличии
0 отзывов

Післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур’янами на посівах ріпаку.

Діюча речовина: клопіралід, 267 г/л; піклорам, 67 г/л

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція: водний розчин

Тарна одиниця: каністра 5 л

 

Механізм дії. Клопіралід  та піклорам — речовини системної дії. Вони поглинаються надземною вегетативною масою бур’янів та швидко поширюються по всій рослині (поширення іде як по ксилемі, так і по флоемі). Унаслідок цього інгібується активність гормонів росту в рослині, що, у свою чергу, призводить до порушення процесів росту та розвитку рослини. Згодом рослина гине.

 

Ознаки гербіцидної дії. Перші візуальні ознаки гербіцидної дії спостерігаються на 3–5 день після внесення препарату за сприятливих погодних умов. Остаточна загибель бур’янів відбувається протягом  2–3 тижнів.

Рекомендації щодо застосування.

Фаза розвитку культурних рослин. Препарат вносять у період, коли культурні рослини утворили 4 справжні листки, і до появи квіткових бутонів у культури. Внесення препарату в період до утворення 4 справжніх листків у культури або після появи квіткових бутонів може спричинити токсикацію культурних рослин.

 

Фаза розвитку бур’янів. Максимальна ефективність препарату спостерігається при внесенні його під час активного росту та розвитку бур’янів. 

 

Погодні умови: Температура повітря +12…+25 0С під час внесення препарату є оптимальною для знищення бур’янів. Знижена (менша ніж +100С) та підвищена (більша за +25 0С) температура повітря гальмує розподіл препарату в рослинах бур’янів та знижує ефективність дії препарату, що може стати причиною відростання бур’янів.

Дощ через 6 годин після внесення препарату не впливає на ефективність його дії.

Бажано уникати внесення препарату під час туману або роси, що може викликати стікання робочого розчину з поверхні рослин та стати причиною зниження ефективності дії препарату.

 

Регламент застосування препарату

Культура

Норма витрати препарату, л/га

Шкідливий об’єкт

Спосіб, час обробок, обмеження

Максимальна кратність обробок

Ріпак озимий

та ярий

0,3–0,35

Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни

Обприскування посіву від фази

3–4 листів до появи квіткових бутонів

у культури

1

Для боротьби з підмаренником чіпким препарат слід застосовувати з нормою 0,35 л/га.

 

Внесення препарату. Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів з нормою витрати робочого розчину 250–400 л/га. Максимальну норму витрати робочого розчину застосовують у пізніх фазах розвитку культури, а також у посівах з високою густотою стояння рослин. Під час внесення необхідно забезпечити повне і рівномірне покриття робочим розчином усієї поверхні бур’янів.

 

Сумісність з іншими препаратами. Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів, але в кожному окремому випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність та фітотоксичність.

 

Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача наповнюють водою на 1/2 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

 

Застереження. Якщо препарат було внесено восени, забороняється його повторне внесення навесні. Утім можливо застосування гербіцидів на основі КЛОПІРАЛІДУ® в осінній період, якщо застосування препарату МІКАДО® заплановано навесні, або навпаки.

 

Вплив на наступні культури сівозміни. Зазвичай застосування препарату МІКАДО® не накладає обмежень,  щодо висівання наступної культури сівозміни.

Утім чимала кількість рештків рослин, що оброблялись препаратом та не розклались в ґрунті, може бути причиною негативного впливу на наступні культурні рослини з родин Бобові, Пасльонові, Селерові. Тому бажано уникати висівання означених культур, якщо в ґрунті є чимала кількість рештків рослин, що оброблялись препаратом МІКАДО®.

У разі необхідності пересіву ріпаку озимого, посів якого було оброблено препаратом МІКАДО®, дозволяється висівати ріпак ярий, ячмінь ярий, пшеницю яру, овес ярий, кукурудзу та райграс. При цьому перед пересівом необхідно обов’язково провести оранку або культивацію. 

 

за матеріалами http://nertus.ua/

Упаковка: пластиковая тара
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Вид: избирательного (селективного) действия
Форма выпуска: раствор
Применение: для рапса
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Гербіцид Мікадо 5 л

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Пестициды
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты