Гербіцид Пріус. с.е. 5 л

Гербіцид Пріус. с.е. 5 л - Agrobiz.net
365,81 грн. В наличии
0 отзывов

Двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для боротьби з однорічними та деякими багаторічними бур’янами в посівах зернових колосових та кукурудзи.

 Діюча речовина: флорасулам, 6,25 г/л; 2,4-Д етилгексиловий ефір, 452,42 г/л

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція:суспензійна емульсія

Тарна одиниця: каністра 5л

 

Механізм дії. Флорасулам відноситься до похідних триазолпірімідінів. Проникає в рослини бур’янів через коріння та листя. Інгібує фермент ацетолактатсинтазу, який відповідає за синтез декількох амінокислот. Через добу після застосування бур’яни припиняють ріст та розвиток. Спочатку спостерігаються хлороз та знебарвлення жилок, а потім некрози листя.

Етилгексиловий ефір 2,4-Д — діюча речовина системної дії. Потрапляє в рослини бур’янів через надземну масу рослин. Викликає гальмування фотосинтезу та аномальний ріст клітин в рослині, у результаті чого відбувається її деформація та розрив тканин. Рослина втрачає тургор, скручується, в’яне і згодом гине.

Поєднання двох діючих речовин з різним механізмом дії на бур’яни обумовлює як високу ефективність препарату ПРІУС®, так і попередження виникнення резистентності у бур’янів.

 

Характеристика та переваги:

 • Можливість застосовувати один продукт для боротьби з бур’янами як на зернових колосових, так і на кукурудзі.
 • Швидкість дії на бур’яни.
 • Широкий спектр дії: контролює переважну більшість дводольних бур’янів, у тому числі види осотів, амброзію, підмаренник чіпкий (на більш пізніх стадіях розвитку).
 • Широкий термін застосування: на зернових колосових — від фази кущення до появи другого міжвузля; на кукурудзі — від 3–7 листків уключно.

 

Рекомендації щодо застосування. Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів в період масової появи сходів бур’янів. Максимальну рекомендовану норму витрати препарату слід застосовувати у випадках високої засміченості посіву (осот, підмаренник чіпкий), а також тоді, коли спостерігається переростання бур’янів.

 

Регламент застосування препарату

Культура

Шкідливий  об’єкт

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Максимальна кратність обробок, шт

Пшениця, ячмінь

Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни

0,4–0,6

Обприскування від фази кущення до появи другого вузла у культурних рослин

1

Кукурудза

Обприскування у фазу                    від 3 до 7 листків (включно)

Вихід людей для виконання механізованих робіт — через 3 дні після внесення препарату, для виконання ручних робіт — через 7 днів.

 

Фаза розвитку бур’янів. Бур’яни найбільш чутливі до даного препарату в період їх активного росту та розвитку. Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при внесенні його тоді, коли однорічні дводольні бур’яни знаходяться у фазі 2–6 справжніх листків, а багаторічні дводольні (осоти) — у фазі розетки. З підмаренником чіпким можна боротись до висоти рослин 15–20 см; з видами ромашки — до висоти 20 см.

 

Фаза розвитку культурних рослин:

 • зернові колосові —  від початку кущення до появи другого міжвузля.
 • кукурудза до фази 7 листків (найбільш оптимально у фазу 3–5 листків).

Внесення препарату на інших етапах росту та розвитку культурних рослин може призвести до їх токсикації.

 

Норма витрати робочого розчину. Норма витрати робочого розчину має становити 200–400 л/га. У ситуаціях зі щільним стоянням рослин норма витрати робочого розчину має становити не менше ніж 300 л/га. Обов’язковим є повне і рівномірне покриття рослин робочим розчином препарату під час внесення. Норма витрати робочого розчину не повинна спричиняти його стікання з рослин під час внесення.

 

Погодні умови. Температура повітря +12…+22 0С у період застосування препарату є оптимальною. Знижена (менша ніж +10 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту та розвитку бур’янів подовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність знищення бур’янів.

Не рекомендовано проводити обробку гербіцидом ПРІУС®, якщо очікуються приморозки вночі, оскільки це може суттєво знизити ефективність знищення бур’янів.

Дощ через 1 годину після внесення препарату не впливає на ефективність дії гербіциду.

Швидкість вітру під час внесення препарату не повинна перевищувати 4 м/с.

 

Сумісність з іншими препаратами. Препарат добре комбінується у бакових сумішах з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів. Але в кожному конкретному випадку необхідно проводити попередню перевірку на сумісність компонентів бакової суміші.

Забороняється використовувати препарат ПРІУС® у бакових сумішах зі специфічними грамініцидами, які застосовуються на посівах зернових колосових.

 

Застереження:

 • препарат не має ґрунтової дії і впливає лише на ті бур’яни, сходи яких з’явились на момент внесення препарату. На бур’яни, сходи яких з’явились після внесення препарату, гербіцид не впливає;
 • механічні обробки ґрунту (культивація, боронування) дозволяється проводити не раніше 10 днів до або після застосування препарату;
 • не застосовувати препарат на посівах зернових культур з підсівом люцерни, конюшини, буркуна або інших дводольних культур;
 • не допускати зносу препарату на посіви чутливих (дводольних) культур під час внесення.

 

за матеріалами http://nertus.ua/

Форма выпуска: суспензионная эмульсия
Применение: для пшеницы
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Вид: избирательного (селективного) действия
Упаковка: пластиковая тара
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Гербіцид Пріус. с.е. 5 л

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Пестициды
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты