Каталог товаров

Гербіцид Варяг, 250 мл, Укравіт

в наличии
код: 000026530
220,00 грн. /шт
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка на відділення при замовленні на суму 1500,00 грн; адресна доставка (кур’єром Нової пошти) при замовленні на суму – 2000,00 грн.
з 1 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
4 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Варяг - ґрунтовий та ранньопіслясходовий гербіцид системної дії для ефективного контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

Препаративна форма: концентрат суспензії.

Діюча речовина: метолахлор, 315 г/л + тербутилазин, 190 г/л.

Культури: картопля, кукурудза, томати.

Спектр дії: Чутливі бур’яни: щириця (види), приворотень польовий, курячі очка польові, волосняк розсічний, дурман звичайний, рутка лікарська, жабрій звичайний, гібіск трійчастий, гірчиця польова, грицики звичайні, ромашка (види), портулак городній, гірчиця польова, паслін чорний, лобода (види), кропива глуха пурпурна, кропивка волосиста, гірчак березковидний, гірчак почечуйний, фіалка триколірна, талабан польовий, мишій (види), просо (види), пальчатка (види), будяк жовтоцвітний, галінсога (види), лисохвіст мишачохвостиковий, морква дика.

Середньочутливі бур’яни: канатник Теофраста, амброзія полинолиста, лутига розлога, сить їстівна, молочай (види), підмаренник чіпкий, мальва лісова, подорожник (види), королиця посівна, вероніка двійчаста, осот городній, сухоребрик лікарський.

Механізм дії : Гербіцид системної дії. Інгібітори процесів фотосинтезу та біосинтезу.

Переваги використання гербіциду Варяг:

- одночасний контроль злакових і дводольних бур’янів;

- високоефективне рішення проти шкодочинних бур’янів;

- тривалий період захисної дії.

Норми внесення Варяг інструкція із застосування:

Культура

Норма витрати препарату

Спектр дії

Спосіб, час обробки

Картопля

40-45 мл на 2-3 л води на 1 сотку

Однорічні злакові та дводольні види бур’янів

Обприскування ґрунту до появи сходів культури

Томати

Обприскування ґрунту до висаджування розсади культури

До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:

Кукурудза

40-45 мл на 2-3 л води на 1 сотку

Однорічні злакові та дводольні види бур’янів

Обприскування посівів до появи сходів культури або у фазі 3-5 листків кукурудзи

 

Особливості використання:

При використанні препарату до появи сходів культури обов’язковою умовою ефективної дії є наявність ґрунтової вологи та якість підготовки ґрунту. В разі недостатньої кількості вологи необхідно збільшити норму витрати води, а також провести обов’язкову заробку препарату у ґрунт за допомогою легких борін чи іншого знаряддя, коригуючи глибиною посіву/посадки бульб/ розсади культурних рослин. Необхідно пам’ятати, що проведення міжрядного обробітку ґрунту після застосування препарату заборонено. Оптимальна температура повітря для застосування – 12°С-25°С.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1.

Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – не потребує, механізованих – 7 діб. Строк очікування від обробки до збору врожаю не регламентується.

 

Купити Варяг відтепер можна швидко, зручно та з доставкою Новою Поштою та Укрпоштою по всій Україні протягом 2-3 днів. Розрахунок можливий безготівковий або накладеним платежем. Наш магазин ВсеРосте надає сертифікати якості та гарантує оригінальність походження препарату.

читать дальше свернуть
Отзывы
1 отзыва
100% положительных
Ошовская Галина
26 апреля 2022г. в 13:14
Большое спасибо получила козлятник. Очень хороший продавец.Мне понравилось вежливое обращение .Рекомендую другим покупателям.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж
Оплата при отриманні товару у відділенні

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок
Розрахунок у відділенні при отриманні товару

Передплата

Варианты доставки

Нова Пошта
Термін доставки замовлення 1 – 3 дні. Від 1500,00 грн - БЕЗКОШТОВНО Безкоштовна адресна доставка (кур’єром Нової пошти) при замовленні на суму – 2000,00 грн. Важливо! Замовлення можливо оплати готівкою при отриманні у відділенні, в такому разі додаткова комісія за накладенний платіж буде складати 20,00 + 2% від суми замовлення.

Укрпошта
Вартість доставки (фіксована) – 55,00 грн Від 1500,00 грн – БЕЗКОШТОВНО Термін доставки замовлення 2 – 5 днів. Важливо! Саджанці дерев та товари вагою більше 20кг – не відправляються Укрпоштою .

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 000001109
3 500,00 грн. /шт
в наличии
код: 000006402
139,00 грн. /шт
в наличии
код: 000000020
109,00 грн. /шт
в наличии
код: 000027042
17 545,00 грн. /шт
в наличии
код: 000018103
30,00 грн. /шт
в наличии
код: 000018102
120,00 грн. /шт
в наличии
код: 000000401
296,00 грн. /шт
в наличии
код: 000020727
25,00 грн. /шт
в наличии
код: 000010337
75,00 грн. /шт
в наличии
код: 000010339
350,00 грн. /шт
в наличии
код: 000018104
720,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти