Каталог товаров

Горизонтальний змішувач комбікормів NHM 2500

под заказ
350 000,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
9 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Горизонтальний змішувач комбікормів NHM 2500

Горизонтальний змішувач комбікормів із високою точністю змішує компоненти комбікорму, має великий завантажувальний отвір. Змішувач комбікормів NHM 2500 виділяється тим, що має досить компактну конструкцію. Два шнеки, що змішують, які обертаються один навпроти одного, розміщені на одному валу і забезпечують дуже точне змішування за короткий проміжок часу. Конструкція змішувача дозволяє зберегти структуру корму завдяки повільному обертанню.

Можливості оснащення:

  • Піднятий вихідний отвір для заповнення бака
  • Автоматична засувка вихідного отвору, знизу
  • Електричне обладнання з сигнальним пристроєм рівня заповнення, таймером, комп'ютером, що змішує, або програмованим контролером для автоматичного режиму
  • Надбудований елеватор об'ємом до 1300 л
  • Зважуючий пристрій на 4-х зважувальних елементах
  • Подовжувальні опори за запитом
  • Вихідний отвір на вибір

Змішувач має порівняно невеликі габаритні розміри: ширина – 1070 мм, висота 1330 мм, довжина 3000 мм. Це дозволяє легко встановлювати змішувач комбікорму на обмеженій площі. Внутрішній об'єм змішувача становить 2500л. Змішувач оснащується двигуном потужністю 7,5 кВт і має власну вагу 730 кг. Змішувач виробляється на заводі в Німеччині. Для виробництва змішувача використовують сталь високої якості. Точність зварювальних швів та розкрій деталей за допомогою сучасних лазерних верстатів забезпечує точне підганяння всіх деталей. Наші змішувачі дозволять вивести тваринницьке господарство на якісно новий рівень. Змішуючи комбікорм на змішувачі NHM 2500 можна досягти високої якості та однорідності корму. Це в свою чергу дозволяє правильно та раціонально використовувати мінеральні добавки та мікро компоненти. Як показує практика, даний тип змішувачів добре підходить як для комплектації її разом з пневматичною зернодробилкою (представлені у нас модельним рядом RVS i RSI), яка сама всмоктує компоненти комбікорму і нагнітає подрібнений матеріал у змішувач, так і повністю автоматизовані лінії, в яких завантаження змішувача здійснюється шнеком.

 

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
1 234,79 грн. /шт
в наличии
1 852,18 грн. /шт
в наличии
11 267,42 грн. /шт
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти