GPS-моніторинг транспорту, Львов

Последнее редактирование: 13.03.2018 .
GPS-моніторинг транспорту - Agrobiz.net
Договорная В наличии
0 отзывов

GPS-моніторинг транспорту - ефективне рішення для транспортних підприємств

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ

Ми пропонуємо збалансоване рішення для моніторингу транспорту за допомогою GPS систем.

Ви зможете в реальному часі відстежувати рух ваших транспортних засобів, поїздки треки , зупинки, стоянки, швидкість, порушення правил дорожнього руху.

Тільки до 30 травня встановіть систему моніторингу на спеціальних умовах! Замовте систему через сайт і отримайте знижку 5%!

Будь-якій автотранспортній або логістичній компанії знайома проблема невиправданих витрат, пов'язаних з різними причинами. Зрив графіка поставок вантажу, велика витрата палива, підробка водіями чеків на паливо штовхають власників бізнесу шукати шляхи для оптимізації роботи своїх підприємств. Одним з найбільш ефективних методів вважається GPS-моніторинг транспорту. Це система трекерів і додаткових датчиків, яка дозволяє в режимі онлайн відстежувати рух, зупинки, час перебування в тому чи іншому місці рухомих об'єктів, а також контролювати рівень палива. З будь-якого мобільного пристрою або комп'ютера, підключеного до Інтернету, ви можете зайти і ознайомитися з результатами gps monitoring.
Як працює GPS-моніторинг автотранспорту?

Система GPS-моніторингу заснована на тому, що автомобілі оснащуються обладнанням, яке збирає показники різних параметрів автомобіля, фіксує їх за часом і місцем розміщення згідно показників із супутників GPS/Глонасс і передає через GPRS-канал на сервер. Дані щодо ефективності роботи транспортного засобу формуються на підставі показників, отриманих з датчиків, які встановлені в автомобілі.
Чому потрібен GPS-контроль транспорту і в чому його переваги?

Завдяки високим інноваційним розробкам, система моніторингу дає можливість вирішити всі важливі питання кардинально, не залишаючи співробітникам шансів зловживати довірою керівництва. Установка такого обладнання може бути проведена на будь-який автомобіль, незалежно від його призначення і обсягу споживання палива - екскаватори, вантажні машини, малолітражки і т.д. Супутниковий моніторинг дозволяє:

    істотно скоротити час перевезень і виконання певних видів робіт;
    оптимізувати рух автотранспорту;
    автоматизувати складання звітів про маршрути;
    підвищити відповідальність і дисциплінованість персоналу;
    знизити витрати на паливо і виробничі потреби.

Контроль транспорту за допомогою компанії "Радіотермінал Україна"

Якщо ви хочете раціонально організувати роботу свого підприємства і відслідковувати рух кожного транспортного засобу зі свого автопарку, ми можемо надати послуги автомониторингу під ключ. Наші фахівці підберуть потрібне GPS-обладнання, професійно виконають монтаж, а також підключать програмне забезпечення, яке буде повністю відповідати вашим вимогам. У будь-який момент зможете в режимі реального часу подивитися, де знаходяться автомобілі, куди вони рухаються, а також отримати детальний звіт із зазначенням економії за місяць. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому пропонуємо вигідні умови для роботи!

 

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о GPS-моніторинг транспорту

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: