Грейд Про (Грейдер+Парадокс+Адью) Гербіцид

Грейд Про (Грейдер+Парадокс+Адью) Гербіцид - Agrobiz.net
10 618,98 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат діє на злакові та дводольні бур'яни, в т. ч. амброзія полинолиста, лобода біла, гірчиця польова, вівсюг польовий, нетреба (види), осот жовтий, рутка лікарська, просо куряче, канатник Теофраста, мишій (види), щириця (види) та ін. Дія комплекту проявляється протягом години після обробки - він блокує синтез незамінних амінокислот, що призводить до зупинки росту чутливих рослин. Видимі ознаки ушкоджень проявляються через 5 - 7 днів у вигляді знебарвлення і побуріння точок росту, а далі наступає хлороз і повна загибель бур'янів.
По стадіях розвитку соняшнику оптимально застосовувати у фазу 4-го справжнього листка - згідно з реєстрацією. Застосовувати тільки на сортах та гібридах соняшнику, стійких до імідазолінонів, з гарантією від постачальника на стійкість до суміші імазапіру та імазамоксу. В умовах стресу рослин культури (різка зміна температур, сонячна активність та ін.) слід змістити строки застосування комплекту на 1 - 3 дні. По стадіях бур'янів комплект потрібно застосовувати, коли бур'яни активно ростуть. Рекомендується вносити, коли більшість бур'янів знаходиться на початкових фазах розвитку, що, як правило, відповідає фазі розвитку культури - 4 справжні листки. Комплект гербіцидів буде також стримувати бур'яни, що проростають. Приготування робочого розчину: робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Попередньо препарати слід збовтати у заводській упаковці. Бак обприскувача на 1/2 заповнюють водою, в нього вливають відміряну на одну заправку кількість препаратів, розчин ретельно перемішують, в ємність доливають воду до повного об'єму при безперервному перемішуванні вмісту механічними мішалками. Змішувати препарати комплекту в баку обприскувача потрібно в такому порядку: спочатку - Парадокс, потім - Грейдер. ПАР Ад'ю додають в останню чергу, адже піноутворення при його додаванні може спричинити виливання частини розчину з бака.
Комплект у твін пак упаковці проти широкого спектра бур'янів у посівах сортів та гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів
знищує злакові та дводольні бур'яни;ідеальний для систем мінімального та нульового обробітку ґрунту;одна обробка за вегетаційний сезон;знищення наземної частини та кореневої системи бур'янів;довготривалий захист.
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Применение: для подсолнечника
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Вид: сплошного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Грейд Про (Грейдер+Парадокс+Адью) Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 577,97 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв