Грейдер в.р. Гербіцид

Грейдер в.р. Гербіцид - Agrobiz.net
1 235,34 грн /шт В наличии
Задать вопрос
на землях несільськогосподарського користування: всі види бур'янів, в тому числі амброзія полинолиста та гірчак повзучий, а також листяні і хвойні деревно-чагарникові породи, в тому числі осика, береза, вільха, верба, сосна, ялина і др.На сортах і гібридах ріпаку соняшнику, стійких до гербіцидів на основі імідазолінонів: більшість видів однорічних злакових та дводольних бур'янів.Механізм дії препарату:діюча речовина пригнічує синтез ензиму ацетогідроксідной кислоти, що відповідає за синтез аліфатичних амінокислот, порушує синтез ДНК. Препарат легко проникає в рослину через листя і коріння, переміщається як по флоеме, так і по ксилемі, накопичується в зростаючих молодих тканинах. Оброблені рослини припиняють зростання, з'являється хлороз (в першу чергу молодого листя). В подальшому хлороз переходить в некроз тканин і настає загибель рослин.Швидкість впливу:перші ознаки дії препарату спостерігаються через 7 - 14 днів після обробки. Повна загибель трав'янистої рослинності настає через 1 - 2 місяці, деревно-чагарникової - через 2 - 3 місяці після застосування.Період захисної дії:препарат забезпечує необхідний ефект протягом не менше одного року з моменту обробки. Загальна тривалість дії залежить від норми витрати, кількості бур'янів, їх видового складу, типу грунту, кліматичних умов. При використанні в сільському господарстві препарат захищає посіви від бур'янів протягом усього вегетаційного періоду.Фітотоксичність, толерантність культур:гербіцид суцільної дії.Можливість виникнення резистентності:випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено.Особливості застосування:препарат ефективний незалежно від фази розвитку рослин.обмеження:не рекомендується застосування препарату авіаційним методом і в особистих підсобних господарствах.Умови зберігання:в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі від мінус 10 до плюс 40 ° С. Не можна зберігати препарат на світлі і при температурі вище плюс 45 ° С через можливе розкладання імазапір.
У рік застосування грейдер на сортах і гібридах соняшнику і ріпаку, стійких до гербіцидів на основі імідазолінонів, можна висівати пшеницю озиму, ріпак озимий (гібриди, стійкі до гербіцидів на основі імідазолінонів). Через рік - ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритикале; кукурудзу, горох, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (гібриди, стійкі до гербіцидів на основі імідазолінонів. Через двароку - овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди). Через три роки - будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти і гібриди ріпаку; цукровий буряк. Заборонено застосування препарату в водоохоронній рибогосподарської зоні. Імовірність післядії імазапір вище на кислих грунтах, при малій кількості опадів і при короткому безморозного періоду. на кислих грунтах (pH менше 5,5) в умовах посухи і короткому безморозного періоду для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.Приготування робочого розчину:робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Попередньо препарат перемішують в заводській упаковці. Бак обприскувача на 1/3 заповнюють водою, в нього вливають отмеренное на одну заправку кількість препарату, розчин ретельно перемішують, ємність доливають водою до повного об'єму при безперервному перемішуванні вмісту механічними мішалками.
системний гербіцид суцільної дії для боротьби з небажаною трав'янистою і деревами та кущами на об'єктах несільськогосподарського користування, а також на сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до гербіцидів на основі імідазолінонів.
повне знищення всіх видів бур'янів, у тому числі найбільш злісних, і небажаної чагарникової рослинностізастосування на сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до імідазолінонівсистемна дія і виражена грунтова активністьзнищення і надземної частини бур'янів, і їх кореневої системитривалий період захисної дії - протягом не менше одного року з моменту обробкивисока ефективність незалежно від фази розвитку рослин на момент обробки, наявності на них забруднювачіввідмінна дождестойкостьнизька токсичність, відсутність міграції в грунті
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Упаковка: пластиковая тара
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для рапса
Вид: сплошного действия
Форма выпуска: раствор
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Грейдер в.р. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 327,18 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Тотал
104,39 грн
Сплошной системный гербицид Тотал
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 548,21 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антисапа Ликвид к.с. 10мл
14,50 грн
Антисапа Ликвид к.с. 10мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Толазин СЕ
262,40 грн
Толазин СЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Геліос Екстра РК
152,54 грн
Геліос Екстра РК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв