Грізний Експерт, в.р.г. Гербіцид

Грізний Експерт, в.р.г. Гербіцид - Agrobiz.net
2 227,61 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Гербіцид Грізний Експерт застосовується на посівах соняшника, який стійкий до дії даного гербіциду. Діюча речовина проникає в рослину через її надземну частину, переміщується в зони апікальних меристем рослини, де блокує процеси поділу клітин в рослинах чутливих бур’янів. У результаті цього ріст бур’янів припиняється через декілька годин після внесення препарату, а згодом рослини бур’янів гинуть.
Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів тільки на гібридах соняшнику, які стійкі до дії даного гербіциду. Гербіцид Грізний Експерт слід застосовувати з ПАР Талант з нормою 0,1л на 100л робочого розчину. Фаза культурних рослин. Препарат вносять в період від 2 до 8 справжніх листків у культурних рослин. Оптимальним буде внесення препарату при масовій появі сходів бур’янів, що, як правило, спостерігається в період 4–6 листків у соняшника. Не всі гібриди соняшника характеризуються однаковою стійкістю до гербіциду Грізний Експерт. У залежності від типу стійкості гібриду можливі різні схеми внесення та норми витрати препарату Грізний Експерт.Фаза розвитку бур’янів. Ефективність гербіциду буде спостерігатись тоді, коли на момент обприскування рослини бур’янів будуть перебувати в таких фазах: амброзія полинолиста — максимально до 2 справжніх листків;лобода біла — максимально до 4 справжніх листків;підмаренник чіпкий — до фази 3–4 кільця;інші однорічні дводольні — до 4–6 справжніх листків;багаторічні дводольні — фаза розетки – початок росту стебла. Погодні умови. Температура повітря +12…+22 0С у період застосування препарату є оптимальною. Знижена (менша ніж +12 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря уповільнює дію препарату на бур’яни, а в окремих випадках може знизити ефективність його дії. Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може знизити ефективність дії гербіциду. У разі загибелі посіву соняшнику, де було внесено гербіцид Грізний Експерт, протягом 60 днів дозволяється висівати лише зернові колосові або соняшник, який стійкий до дії даного гербіциду. Застереження:Для ефективного знищення бур’янів необхідно виключити механічні обробки грунту протягом 2 тижнів до та після внесення препарату;Не рекомендовано проводити обробку, якщо культурні рослини знаходяться в стресовому стані в результаті дії погодних умов (посуха, спека), ураження хворобами та шкідниками або інших фізичних ушкоджень соняшника.
Гербіцид системної дії спеціально призначений для боротьби з багаторічними та однорічними бур’янами в посівах соняшника після появи сходів культурних рослин.
Можливість боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами в період після появи сходів соняшника.Єдиний інструмент для знищення осотів в посівах соняшника.Широке вікно застосування — у період від 2 до 6 листків у культурних рослин.Гнучкі норми та схеми застосування препарату у відповідності до типу забур’яненості поля, а також кількості бур’янів.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Грізний Експерт, в.р.г. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
656,14 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
48,00 грн
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Мілафорт КС
218,00 грн
Мілафорт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв