Хармоні Класік, в.г. Гербіцид

Хармоні Класік, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
8 833,38 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Хармоні® Класік – системний гербіцид, що поєднує дві спеціалізовані активні речовини для сої, які швидко потрапляють в листя та корені бур’янів, забезпечуючи листкову та часткову ґрунтову дію.Діючі речовини препарату блокують фермент АЛС (ацетолактатсинтазу), що зупиняє ріст рослин чутливих видів бур’янів через кілька годин після внесення.
Для досягнення максимальної ефективності рекомендовано застосовувати препарат на ранніх стадіях активно вегетуючих бур’янів (сім’ядолі – 2 справжніх листка), оптимально – при появі першого трилисника у сої. Обов’язково застосовувати з ПАР Тренд® 90, у концентрації 0,1-0,125%.Особливість контролю пасльону чорногоДля максимальної дії Хармоні® Класік проти пасльону чорного, важливо застосувати препарат у ранні фази розвитку буряну: оптимально сім’ядоль – поява 1-ї пари справжніх листків!Обов’язково застосовувати з ПАР Тренд® 90, 0,125%.З утворенням кожної нової пари справжніх листків у пасльону рівень його контролю буде суттєво знижуватись. У випадку переростання пасльону для посилення його контролю, варто Хармоні® Класік застосовувати у бакових сумішах з препаратами партнерами. Дія Хармоні® Класік проти лободи, дурману, пасльону, гірчаків Київська обл. 2015 р. (12-й день після обробки)Світовий досвід: Хармоні® Класік може бути використаний до появи сходів сої (при появі сходів бур’янів).Для підсилення дії на бур’яни, особливо види лободи в посівах трансгенної сої, практикується бакова суміш Хармоні® Класік з препаратами на основі гліфосату Рекомендації щодо висіву наступних культурПересів сої можна проводити лише соєю. Через 3 місяці після обробки можна висівати озимі зернові культури. Весною – сою, ярі зернові, овес, кукурудзу, горох. На другу весну можна висівати соняшник, ріпак та зазначені вище культури. На третю весну – цукрові буряки, картоплю, цибулю та усі попередньо зазначені культури.Загальні застереження щодо застосуваннявикористовуйте Хармоні® Класік лише в посівах сої, у відповідності з регламентами застосування;не рекомендується застосовувати Хармоні® Класік, якщо посіви сої знаходиться в стані стресу (внаслідок ушкодження рослин шкідниками, хворобами, попередньо застосованих препаратів, дії посухи чи спеки, надмірної вологості повітря та ґрунту а також впливу прохолодних погодних умов, тощо);обов’язково дотримуйтесь рекомендацій щодо висіву наступних культур у сівозміні;у разі застосування з препаратами-партнерами, слід дотримуватись регламентів їх застосування;слід уникати перекриття та знесення робочого розчину на сусідні культури; дощ, що випав протягом 2-х годин після внесення, може знизити ефективність дії препарату.
Новий післясходовий гербіцид для захисту сої від найбільш проблемних видів двосім’ядольних бур’янів
Хармоні® Класік на сої посилений контроль однорічних двосім’ядольних бур’янів, особливо видів лободи, нетреби, щириць, гірчаків, дурману звичайного та ін.покращена дія проти пасльону чорного, падалиці соняшнику та ріпакуздатний проявляти частково ґрунтову захисну дію проти двосім’ядольних бур’янівздатний пригнічувати види злакових бур’янівХармоні® Класік – це оновлена концепція післясходового захисту сої. Завдяки поєднанню 2-х активних спеціалізованих речовин, препарат забезпечує покращений та довгостроковий контроль розширеного спектру ключових найбільш проблемних видів двосім’ядольних бур’янів. Така особливість препарату є особливо доречною, коли соя вирощується як монокультура, в широкорядних посівах.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Хармоні Класік, в.г. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 561,74 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
658,90 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 343,68 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
48,00 грн
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Толазин СЕ
262,40 грн
Толазин СЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Танаїс ВГ
2 392,80 грн
Танаїс ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв