Каталог товаров
-5%

HEPATIALE Forte Large Breed +25 кг - для покращення функцій печінки великих порід собак 40 таблеток VetExpert

в наличии
код: 58464
599,00 грн.
экономия: 29,95 грн.
569,05 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

VetExpert Hepatiale Forte Large Breed  – препарат для підтримки та відновлення функцій печінки у собак великих порід від 25 кг.

Показання до застосування:

  • Печінкова недостатність та функціональні розлади
  • Жирові та сполучно-тканинні зміни печінки
  • Лікування печінкової енцефалопатії або при підозрі на це захворювання
  • Під час прийому медикаментів, які негативно впливають на клітини печінки.
  • Під час щодо тривалого голодування

Фосфоліпіди  - надають захисну та відновлюючу дію на клітини печінки. Містять поліненасичені жирні кислоти, які не можуть бути синтезовані організмом і повинні надходити ззовні. Уповільнюють процес фіброзу печінки, зменшуючи виробництво колагену. Відіграють важливу роль у процесі розщеплення жирів та засвоєння жиророзчинних вітамінів

Фосфатидилхолін  - фосфоліпід, що прискорює відновлення пошкоджених клітин печінки та нормалізацію їх функцій

Орнітин  – регулює цикл синтезу сечовини. Бере участь у процесі ресинтезу амінокислот у перетворенні аміаку на сечовину. Це знижує токсичну дію аміаку на організм. Особливо важливий для котів і рекомендований кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія або при тривалому голодуванні

З'єднання фосфоліпідів та орнітину  у собак та котів діє як гепатопротектор. Захищає тканини печінки та підтримує її функції, особливо в період лікування.

Состав (1 таблетка): действующие вещества - фосфолипиды: фосфатидилхолин из соевых бобов (275 мг) и орнитин в форме L-ornithine L-aspartate (275 мг), вспомогательные вещества: микрокристаллическая целлюлоза - МКЦ (530 мг), магния стеарат (20 мг).

Дозировка (в сутки): 1 таблетка на 25 кг массы тела

Способ применения: таблетки следует принимать целиком или в измельченном виде, во время или в перерывах между едой. Если дозировка в сутки предусматривает применение нескольких таблеток, суточную дозу можно разделить на два или три приема. Для достижения наилучшего эффекта рекомендуется применение препарата в течение от 1 до 3 месяцев, в случаях хронических заболеваний - до 6 месяцев.
Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

Зберігання: зберігати в сухому місці при кімнатній температурі (не вище +25°С).

Упаковка: 40 капсул

Виробник : Польща. VetExpert.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид животных
Собаки
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
260,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
279,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
77,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
251,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
36,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти