Каталог товаров

Хроматичний тестер зіничного рефлексу - cPLR тестер, cPLR

в наличии
код: cPLR
45 600,00 грн. /шт
Регион: Украина, Киевская обл., Белая Церковь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
5 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Хроматичний тестер зіничного рефлексу - cPLR тестер

Що таке хроматичний тестер зіничного рефлексу

Хроматичний тестер зіничного рефлексу – це унікальний діагностичний інструмент для швидкої перевірки функцій сітківки та зорового нерва за допомогою оцінки зіничного рефлексу після хроматичної стимуляції паличок, колбочок і меланопсину, що містять гангліозні клітини сітківки (по суті фоточутливі гангліозні клітини сітківки - ipRGCs) з використанням червоного та синього світла.

Хроматичний тестер зіничного рефлексу – це прилад швидкої перевірки наявності хвороб сітківки та зорового нерва

Процедура тестування може бути проведена за 30 секунд з наданням оперативної інформації про функціональний стан сітківки та зорового нерва. Освітлення сильним джерелом світла завжди призводить до швидкого та повного звуження зіниці. Відсутність реакції зіниці після освітлення червоним світлом, при нормальній реакції після освітлення синім світлом свідчить про захворювання сітківки (Червоний Ні – Синій Добре = Ретинопатія). Відсутність реакції зіниці після освітлення червоним і синім світлом свідчить про захворювання зорового нерва (Червоний Ні - Синій Ні = Захворювання зорового нерва).

У багатьох пацієнтів аномальна реакція зіниці на хроматичні стимуляції (червоне та синє світло) свідчить про дуже ранні ознаки захворювання сітківки ока чи зорового нерва, що може попередити наявність проблем із зором за декілька місяців і дозволить здійснити негайне терапевтичне втручання.

Червоний Ні – Синій Добре = Ретинопатія Червоний Ні - Синій Ні = Захворювання зорового нерва

 

Принцип меланопсин-опосередкованої та без меланопсину активації зіничного рефлексу

Подразник червоного світла активує шлях паличка-колбочка. Будь-яка патологія в паличках, колбочках та/або внутрішніх нейронах сітківки, що з'єднуються з фоточутливими гангліозними клітинами сітківки (синіми нейронами), призводить до зниження реакції зіничного рефлексу на червоне світло. Ураження зорового нерва істотно уповільнюють передачу сигналу (меланопсин-опосередкована та без меланопсину) незалежно від типу світлового подразника, що використовується для тестування. У пацієнтів, які одужують від невриту зорового нерва, пошкодження фоточутливих гангліозних клітин сітківки може перешкодити відновленню реакції зіничного рефлексу та засліпленню. Однак, якщо залишається достатня кількість гангліозних клітин сітківки (білих клітин), зір все одно може піддаватися впливу.

  • С - колбочка
  • R - паличка
  • H - горизонтальна клітина
  • B - біполярна клітина
  • A - амакринова клітина

 

Основні фізіологічні принципи хроматичного тестування зіничного рефлексу

Фізіологічний принцип хроматичного тестування зіничного рефлексу очей у собак
Синє світло з довжиною хвилі 480 нм активізує опсини колбочки з короткими та середніми хвилями, меланопсин та родопсин. Червоне світло з довжиною хвилі 630 нм не може активізувати опсин колбочки з короткою хвилею та меланопсин. Оскільки червоне світло з довжиною хвилі 630 нм активізує дальній край спектру чутливості родопсину та опсину колбочки з середньою хвилею, патологічна зміна цих специфічних фоторецепторів (паличок та колбочок з середньою хвилею, які є домінуючими фоторецепторами в сітківці собак) може спричинити ненормальну електричну реакцію, що може бути очевидним як неповна реакція зіничного рефлексу або запізніла реакція зіниці, особливо після освітлення червоним світлом.

 

Хроматичний тестер зіничного рефлексу у вашій клініці

Найефективніше застосування хроматичного тестера зіничного рефлексу можна досягнути залучивши дану діагностичну техніку до регулярного медичного огляду кожного пацієнта у вашій практиці. В той час як детальний офтальмологічний огляд проводиться рідко в рамках щорічного загального медичного огляду, тестування хроматичного зіничного рефлексу дозволить швидко перевірити можливі порушення сітківки ока та зорового нерва, не перешкоджаючи насиченому потоку щоденних пацієнтів вашої клініки. Раннє виявлення можливих порушень зорової системи дозволить здійснити вчасне втручання та забезпечить значно більше задоволення клієнта завдяки запобіганню прогресування очного захворювання до стадії, коли лікування може бути дуже складним та дорогим.

Спосіб застосування хроматичного тестера зіничного рефлексу

Оцінка зіничного рефлексу за допомогою даного хроматичного тестера:

1. Увімкніть кнопку запуску на зворотній частині приладу.

2. Натисніть на кнопку ввімкнення живлення. Прилад автоматично запускається в режимі червоного світла (діод червоного кольору на панелі керування засвітиться один раз, коли прилад працює в режимі червоного світла). Вимкніть світло в оглядовому кабінеті та дайте пацієнту звикнути до темноти протягом 10 секунд.

3. Розташуйте прилад навпроти ока пацієнта на відстані одного дюйма (2,54 см) та активуйте його, натиснувши на бокову кнопку.

4. Освітлюйте ліве око червоним світлом на відстані одного дюйма (2,54 см) протягом 10 секунд і спостерігайте за зміною діаметра зіниці. Відведіть джерело світла від ока через 10 секунд або тоді, коли зіниця звузилася максимально (зазвичай, максимальне звуження зіниці відбувається за 3-4 секунди).

Початок тесту – розширена зіниця Кінець тесту – звужена зіниця

5. Зачекайте 30 секунд для темнової адаптації ока та повного розширення зіниці, потім освітіть праве око червоним світлом протягом 10 секунд і спостерігайте за зміною діаметра зіниці.

6. Для переключення приладу в режим синього світла натисніть на червоно-синю кнопку (діод синього кольору на панелі керування засвітиться один раз, коли прилад працює в режимі синього світла) та зачекайте 30 секунд, щоб зіниця розширилася.

7. Освітлюйте ліве око синім світлом на відстані одного дюйма (2,54 см) протягом 10 секунд і спостерігайте за зміною діаметра зіниці. Відведіть джерело світла від ока через 10 секунд або тоді, коли зіниця звузилася максимально (зазвичай, максимальне звуження зіниці відбувається за 3-4 секунди). Освітлення синім світлом зазвичай призводить до дещо швидшого та повнішого звуження зіниці здорових очей.

Початок тесту – розширена зіниця Кінець тесту – звужена зіниця

8. Зачекайте 30 секунд для темнової адаптації ока та повного розширення зіниці, потім освітіть праве око синім світлом протягом 10 секунд і спостерігайте за зміною діаметра зіниці.

9. Після спостерігання та фіксації всіх реакцій використовуйте отримані результати разом з іншими параметрами, отриманими під час клінічного огляду, щоб установити остаточний діагноз. Оцінка лише реакцій зіничного рефлексу за відсутності інших результатів діагностування під час обстеження очей не може бути застосована для установлення остаточного діагнозу, скоріше для встановлення можливої анатомічної локалізації порушення зорової системи (проблема сітківки, зорового нерва чи головного мозку).

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: TONOVET
110 200,00 грн. /шт
в наличии
код: TONOVET Plus
134 900,00 грн. /шт
в наличии
код: OD1
140 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: SL-17
155 800,00 грн. /шт
нет в наличии
код: BIO OPTIC SL
67 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: ODU5
218 300,00 грн. /шт
нет в наличии
код: TONOLAB
Цену уточняйте
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти