Каталог товаров

Комбайн початкозбиральний КП-4

в наличии
код: КП-4
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
5 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Початкозбиральний комбайн КП-4 «Полессе MS4» використовується для збирання насіннєвих початків кукурудзи з очищенням їх від обгорток в спеціалізованих господарствах з вирощування насіння кукурудзи при схемах посіву 12х4, 8х4, 4х2.
Збирання початків кукурудзи здійснюється в стадії повної стиглості зерна вологістю до 25% з виконанням наступних технологічних операцій:
- зріз стебел з розкиданням по полю листковостеблової маси;
- відділення початків від стебел, очищення початків від обгорток, збирання очищених початків в бункер;
- сепарація і збирання в бункері вільного зерна, виділеного з вороху обгорток, розкидання обгорток по полю.

             

 

Технічні характеристики КП-4

 Двигун

Д-260.1S2-664 (155 к.с.)

 Об’єм паливного баку, л

300

 Об’єм бункера, м3

4,7

 Висота вивантаження качанів, м

3,1

 Швидкість руху, км/год

0-20

 База, мм

4000

 Колія ведучих / керованих коліс, мм

2200/2250

 Габаритні розміри комбайна Д/Ш/В, мм

10600/4000/4000

 Ширина захвату жниварки, м

2,8

 Кількість рядків, од.

4

 Ширина міжрядь, см

70

 Мінімальна висота зрізу, мм

100

 Маса, кг

10 500

 

 

 

 

До складу комбайна входять: 1 - початковідділювачі; 2 - транспортер передній; 3 - рама; 4 - кабіна; 5 - силова установка; 6 - пристрій початкоочисний; 7 - шнек і елеватор; 8 - завантажувальний транспортер
для подачі вільного зерна в бункер; 9 - бункер; 10 - міст керованих ведучих коліс; 11 - площадка для обслуговування; 12 - міст ведучих коліс.

 

Технологічний процес комбайну КП-4

 

 

При русі комбайна по рядках вальці протягують стебла з початками через робочу щілину між початковідривними пластинами. При цьому відбувається відрив початків від стебел, зріз стебел, їх подрібнення роторами 15 і розкидання по полю.
Відірвані початки подаються ланцюгами 14 до шнеку 13. Шнек переміщує початки і залишки листковостеблової маси до вивантажувального вікна, через яке вони потрапляють на транспортер передній 1, який переміщує їх в пристрій початкоочисний 8.

У верхній частині транспортера переднього встановлені вальці 2, які видаляють стебла з вороху неочищених початків.
Початки з листковостебловою масою, що надходять з переднього транспортера продуваються вентилятором 3, повітряний потік якого видуває легкі фракції (листя, обгортки, верхівки стебел). Початки в пристрої початкоочистному за допомогою вальців і притискного пристрою очищаються від обгорток.
Очищені початки завантажувальним транспортером 4 подаються в бункер 5.
Обгортки і вилущене зерно потрапляють на транспортер обгорток 12, на якому видаляється листя і відділяється вилущене зерно. Зерно проходить крізь поздовжні пази верхнього решета 9.
На нижньому решеті 11 з дрібними осередками, по якому рухаються скребки нижньої частини транспортера, відбувається видалення дрібних бур’янистих домішок.
З нижнього решета зерно потрапляє в шнек 10 та переміщується до елеватору 7, який подає зерно в бункер.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Назначение
Для уборки кукурузы
Двигатель, л.с.
151-250
Бункер, л
до 10000
Тип
Початкоуборочный
Модели
КП-4
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Доставляємо в господарство

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: КП-6
от 8 593 621,00 грн.
в наличии
код: КЗС-3219КР (CH800)
от 7 862 249,00 грн.
в наличии
код: КЗС-10К PRO
Цену уточняйте
в наличии
код: КЗС-1218А-1 PRO
Цену уточняйте
в наличии
код: КЗС-2124КР
Цену уточняйте
в наличии
код: КЗС-812 PRO
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти