Імідор ПРО, к.с. Протруйник

Імідор ПРО, к.с. Протруйник - Agrobiz.net
1 032,08 грн /шт В наличии
Задать вопрос
За рахунок високотехнологічних речовин в препаративній формі, що містить концентрат суспензії препарату.ІМІДОР ПРО відмінно прилипає до зернівки, створюючи щільну плівку та проникає в середину зернівки. ІМІДОР ПРО володіє високою системною активністю, проникаючи в проростки і молоді рослини переміщуючись акропетально (знизу-вверх) ефективно захищаючи, від грунтових шкідників та шкідників сходів, молоду рослину. Механізм дії інсектицида полягає в подавленні нерво­вих рецепторів комах. ІМІДОР ПРО активно впливаючи на нервову систему шкідників, блокуючи нікотиненергічні рецеп­тори постсинаптичного нерву, знищує їх.ІМІДОР ПРО ефективно знищує навіть види стійкі до фосфорорганічних інсектицидів. Імідор ПРО ефективний за будь-яких погодних умов. Завдячуючи високій активності поглинання та переміщення діючої речовини по рослині, Імідор ПРО високоефективний навіть за сухого та жаркого клімату, залишаючись, при цьому, не фітотоксичним до рослини.Спектр дії:Імідор ПРО – ефективно контролює грунтових шкідників (дротяники, личинки хрущів) та шкідників сходів (хлібна жужелиця, блішки (види), попелиці (види), злакові мухи (види), довгоносики, цикадки, ріпакові пильщики)Період захисної діїГарантовано, протягом 2-3 тижнів, забезпечує захист сходів культури від усіх важливих шкідників листя та ґрунтових шкідників.Швидкість діїПрепарат володіє високою токсичною дією, внаслідок чого загибель шкідників після контакту з насінням або рослинами настає вже за кілька годин.
Найвища біологічна ефективність досягається при використанні в бакових сумішах з фунгіцидними протруювачами СКАРЛЕТ МЕ, БЕНЕФІС МЕ.Бакові суміші найширше розкривають потенціал рослини, стимулюючи та посилюючи ріст та розвиток вегетативної маси та кореневої системи. Суміші підвищують посухостійкість, морозостійкість, покращують відновлення весняної вегетації в озимих культурах, посилюють інші життєво важливі функції у рослин – підвищуючи, тим самим врожайність.Економічні переваги від застосування Імідор ПРОЗастосування протруйника Імідор Про ком-пенсує або виключає повністю необхідність двох чи трьох по­верхневих обробітків від шкідників, що можуть з’являтися під час вегетації.Застосування Імідор ПРО гарантує 100% захист сходів, що виключає завищених норм висіву насіннєвого матеріалу.Клас небезпеки3 клас небезпеки, речовина помірно небезпечнаФітотоксичністьПри застосуванні в рекомендованих дозах фітоток­сичної дії не виявлено
Інсектицидний протруйник системної та контактної дії для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру шкідників.
Не токсичний для рослинЕфективний контроль комплексу шкідників в ґрунті та сходівВідмінний захист культури в найбільш уразливій стадії — стадії сходівСистемна дія з тривалим періодом захисної дії, як мінімум протягом 2-3 тижнів після сходівПовне знищення шкідників, в тому числі шкідників які мають резистенцію до інсектицидів карбофуранової групиЕфективна дія незалежно від кліматичних умовНеперевершена рострегулююча дія на кореневу систему – стимулює ріст, збільшує об’єм, довжину, збільшує кількість кореневих волосків.Підвищує посухостійкість у рослин, покращується відновлення весняної вегетації в озимих культур.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Імідор ПРО, к.с. Протруйник

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
255,48 грн
Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фунгицидный протравитель Рекорд
432,45 грн
Фунгицидный протравитель Рекорд
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фунгицидный протравитель Ультрасил Дуо
652,00 грн
Фунгицидный протравитель Ультрасил Дуо
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Престиж 29% т.к.с. 60 мл
106,40 грн
Престиж 29% т.к.с. 60 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Эместо Квантум 10 мл
50,00 грн
Эместо Квантум 10 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Ин Сет SC, КС, 30мл
75,40 грн
Ин Сет SC, КС, 30мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Триназон КС
348,48 грн
Триназон КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Канонір Ультра ТК
1 036,22 грн
Канонір Ультра ТК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Армада ТС
635,93 грн
Армада ТС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв