Імпакт Т,к.с. Фунгіцид

Імпакт Т,к.с. Фунгіцид - Agrobiz.net
939,45 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Відсутність фіксованих сівозмін поряд з нестабільністю природно-кліматичних умов призводять до зростання патогенних факторів, що негативно впливають на розвиток культур. Такі умови вимагають від аграріїв більшої винахідливості у боротьбі зі шкодочинними мікроорганізмами. І саме для таких ситуацій, а також в якості приоритетного препарату для захисту нових культур, компанія Кемінова АС розробила новітній високоефективний двокомпонентний фунгіцид - Імпакт Т, к.с.Імпакт Т, к.с. вдало поєднує дві діючі речовини з групи триазолів, які мають різні системні властивості та спектри дії. Завдяки цьому препарат здатний забезпечити найбільш ефективний захист культури.
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ Т НА РІПАКУ ВОСЕНИВикористання Імпакту Т на посівах ріпаку не тільки регулює його розвиток восени, а й гарантує повний контроль над найбільш поширеними і шкодо чинними хворобами такими як альтернаріоз, циліндроспороз та чорна ніжка.При використанні на ріпаку восени Імпакт Т, к.с. стримує переростання рослин. В той же час, на біохімічному рівні препарат прискорює процес фотосинтезу, що забезпечує максимальне нагромадження пластичних речовин та утворення генеративних органів.-Препарат позитивно впливає на формування міцної кореневоі системи, завдяки чому поліпшується живлення рослини та зростає її морозостійкість.- При використанні Імпакту Т восени досягається довготривалий захист ріпаку від хвороб. Період захисної дії фунгіциду може сягати 18 тижнів та запобігає розвитку хвороб в найбільш критичний для рослини період.- Фунгіцид слід вносити на стадії 4-6 справжніх лістків ріпакуВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ НА РІПАКУ НАВЕСНІПрепарат прискорює процеси обміну речовин та фотосинтезу в рослині, швидко лікуєїї наявні хвороби, а також захищає від патогенів протягом тривалого часу. Важливою рисою Імпакту Т є збільшення енергії гілкування рослин ріпаку.ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ ВОСЕНИ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІАктуальним викликом для агрономів є швидкий розвиток хвороб пшениці восінньо-зимовий період. Властивості Імпакту Т дають надійний захист посівів уцих складних непрогнозованих умовах, забезпечуючи:Знищення та попередження найбільш важко викорінюваних хвороб пшениці (фузаріозів, септоріозів, іржастих, борошнистої роси тощо);Внесений в міжряддя на початку кущіння,Імпакт Т, к.с. має унікальну здатність негайно вбиратися кореневою системою проростків і одразу розповсюджуватись по всіх тканинах рослини, захищаючи її від найбільш небезпечних хвороб протягом усього періоду вегетації. Період захисної дії препарату може сягати 18 тижнів!ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ Т У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ВЕГЕТАЦІЇ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІПодвійна дія на іржасті хвороби та фузаріоз колосу.Використання перед цвітінням пшениці ефективно контролює хвороби колосу, що гарантує високий урожай зерна та посівні якості насіння.Підвищується імунітет рослин, що поліпшує їх стійкість до критичних температурта сприяє економній витраті вологи рослинами.Стримування процесу старіння - так званий "зелений ефект". Наслідком цього є укріплення рослини і подовження фотосинтетичного періоду, що, в свою чергу, призводить до збільшення врожаю у порівнянні з рослинами, що необроблялись.Відмінна лікувальна та довготривала профілактична дія забезпечують потужний захист рослин від хвороб під час формування врожаю.У всьому світі суміші триазолів поступово стають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників борошнистої роси та септоріозу.
У всьому світі суміші триазолів поступово стають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників більшості хвороб. Імпакт® Т вдало поєднав дві діючі речовини з групи триазолів, які мають різні системні властивості та спектри дії. Крім цього, кожна із діючих речовин посилює іншу у боротьбі з важковикорінюваними хворобами.
найкраща ефективність препарату відзначається під час обприскування рослин в період активного росту за перших ознак прояву хвороб;може використовуватись з іншими групами пестицидів, а також з рідкими листовими та водними розчинами сухих мінеральних добрив, які вносяться у рядки як листове та ґрунтове підживлення,за умови обов'язкового тестування суміші перед внесенням;можливе засвоєння препарату рослинами через кореневу систему у випадку використання одночасно з крапельним зрошенням (іригація).
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Імпакт Т,к.с. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
423,99 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
223,29 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Бордосская смесь 700г
28,60 грн
Бордосская смесь 700г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Топаз 3 гр.
11,50 грн
Топаз 3 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв