Каталог товаров

Інсектицид Антихрущ 10 мл Аптека Садівника

в наличии
код: 57
16,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Двокомпонентний контактно-системний інсектицид для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників.
Діюча речовина: імідаклоприд, 100 г/л + біфентрин, 100 г/л.
Препаративна форма: концентрат суспензії
Характер дії пестициду: Суцільного
Культури: Газонні трави, Капуста, Картопля, Декоративні (листяні), Малина, Плодові, Саджанці, Суниця, Томати, Троянди, Декоративні (хвойні), Цибулинні квіти

Опис 
Максимальна кратність обробок за сезон – 1. 
Строк виходу людей на оброблені площі для проведення робіт та період очікування до збирання врожаю не встановлюється. Підкореневий полив рекомендовано проводити на початку або в кінці вегетації.

Антихрущ-high.png

ОБПРИСКУВАННЯ ЛУНОК 
Для приготування робочого розчину необхідно 10 мл препарату розчинити у 5 л води і ретельно перемішати. Цього робочого розчину достатньо для обрискування 1 сотки території під лунки для висаджування бульб картоплі або розсади капусти. Робочий розчин необхідно рівномірно нанести на ґрунт (за допомогою обприскувача або іншого знаряддя).

ЗАХИСТ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР 
Для приготування робочого розчину необхідно 10 мл препарату розчинити в 1 л води і ретельно перемішати. Обробляти розсаду слід методом занурення в робочий розчин кореневої системи рослин і замочування в ньому протягом 3-4 годин перед висаджуванням у відкритий ґрунт. Практичний досвід застосування препарату в якості інсектициду для підкореневого поливу плодово-ягідних насаджень із розрахунку 10 мл на 5 л води забезпечує високоефективний захист від ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ: 

  • широкий спектр захисної дії;
  • висока ефективність і низька токсичність;
  • безпечний спосіб застосування із заробкою у ґрунт;
  • запобігає розвитку резистентності;
  • низька норма витрати;
  • надзвичайно тривалий період захисної дії;
  • відсутність фітотоксичності (препарат є безпечним для культури при дотриманні регламентів застосування);
  • додаткова акарицидна дія;
  • ефективний проти основних стадій розвитку шкідників: личинки, дорослі особини.

читать дальше свернуть
Характеристики
Характер действия пестицида
Сплошного
Препаративная форма
Концентрат суспензии
Химический состав
Неорганические
Обрабатываемые культуры
Газонні трави, Капуста, Картопля, Декоративні (листяні), Малина, Плодові, Саджанці, Суниця, Томати, Троянди, Декоративні (хвойні), Цибулинні квіти
Минимальная температура эффективного действия, град.
5
Максимальная температура эффективного действия, град.
25
Действующее вещество
Имидаклоприд|Бифентрин
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти