Інсектицидний фумігант ТОКСІФОС 560, Черкассы

Последнее редактирование: 23.01.2018 .
Інсектицидний фумігант ТОКСІФОС 560 - Agrobiz.net
Договорная В наличии
0 отзывов

ТОКСІФОС 560, табл. - Інсектицидний фумігант для боротьби з шкідниками запасів методом газації (фумігації). Має офіційну реєстрацію для застосування в складах, елеваторах, контейнерах, вагонах, суднах. Забезпечує швидке та повне знищення повного комплексу шкідників запасів (комах, кліщів, гризунів) незалежно від фази розвитку та кількості. 
Запропонований продукт є перевіреним інсектицидом-фумігантом на основі активної речовини – фосфіду алюмінію. Не впливає на схожість, харчові та інші якості продукції
При правильній технології забезпечує контроль над розвитком і розмноженням, забезпечуючи надійний захист продукції. Не впливає на схожіть насіннєвого матеріалу. Не фітотоксичний до зерна та іншої продукції. Не накопичується і змінює властивості. Ефективно та швидко проникає через пакувальні матеріали. 

ТОКСІФОС 560, табл. - це продукт з покращеною формуляцією для генеричних (аналогічних) продуктів такої ж препаративної форми. Має постійну державну реєстрацію в Україні, повну реєстрацію по об’єктах регулювання (шкідники запасів) і по об’єктах застосування (склади, вагони, контейнери, трюми суден / зернові, олійні, бобові). Успішно використовується фумігаційними загонами в місцях зберігання (на складах/елеваторах) та пунктах відправлення продукції на експорт.

Препарат ТОКСІФОС 560, табл. виробляється за нашим спеціальним замовленням на одному з провідних державних підприємств Китаю та імпортується нашою компанією на Україну. Зберігання здійснюється на спеціалізованому складі, що дає можливість забезпечити виконання усіх вимог законодавства та відпуск замовнику без затримки його транспорту.
Також наша компанія має власний спеціалізований транспорт і може за вашим замовленням забезпечити доставку необхідної кількості у потрібне для вас місце, або на місце безпосереднього використання.

ТОКСІФОС 560, табл. – газогенеруючий (газ фосфін) інсектицид-фумігант «ТОКСІФОС» 560ТАБ (фосфід алюмінію, 560-580 г/кг) для боротьби з шкідниками запасів, підкарантинними та іншими шкідливими організмами під час зберігання/транспортування зернової продукції та продуктів її переробки, різноманітної упаковки, інших продуктів харчування та сировини..
Норма: 3-6 г/куб.м. (складські приміщення);   
 9-12 г/т (зерно, шрот, зерно продукти, матеріали).

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Інсектицидний фумігант ТОКСІФОС 560

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует фумиганты?
Это займет менее одной минуты