Кабріо Дуо , 1кг.

Кабріо Дуо , 1кг. - Agrobiz.net
456,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3583
0 отзывов

Кабріо Дуо - фунгіцид, що дозволяє вирішувати питання контролю основних хвороб на таких важливих овочевих культурах, як цибуля, томати і огірок.

Кабрио Дуо високоефективний проти таких захворювань:

цибуля - борошниста роса і пероноспороз;

томат - фітофтороз і альтернаріоз;

огірок - пероноспороз, борошниста роса, альтернаріоз.

Препарат зареєстрований в нормі внесення 2,5 кг / га в 2-кратній повторності. Володіє тривалою захисною дією в діапазоні 10-14 днів.

Фунгіцид Кабрио Дуо є 2-компонентним препаратом, до його складу входять:

піраклостробін (40 г / л);

диметоморф (72 г / л).

Такий склад дозволяє препарату розподілятися по рослині і діяти на патогени контактно, локально-системно і трансламінарно.

Якщо придивитися до такої діючої речовини, як піраклостробін, варто відзначити багатогранність дії цього компоненту препарату Кабрио Дуо на рослину. Піраклостробін, крім високоефективного контролю над такими збудниками хвороб, як фітофтороз, борошниста роса, альтернаріоз, септоріоз і ризоктоніоз, які часто зустрічаються на культурах сімейства пасльонові, має ще й яскраво виражену фізіологічну дію. Перш за все, культурна рослина стає більш стійкою до стресових факторів, таких як перепади температур, нестабільність в доступі до вологи. Крім того, відбувається інтенсифікація всіх протікають в рослині фізіологічних процесів: дихання, фотосинтезу, засвоєння елементів живлення з грунту. Результат - рослина зовні виглядає здоровішою, має більш зелене забарвлення, що свідчить про більш інтенсивний фотосинтез і здібності проявити свій біологічний потенціал за умови забезпечення його всіма необхідними елементами живлення. Таким чином можна домогтися не тільки необхідного обсягу, а й високої якості майбутнього врожаю. 

Другий компонент фунгіциду Кабрио Дуо - це високоефективне системне діюча речовина диметоморф. Швидко проникає в рослину, володіє яскраво вираженим лікувальним ефектом. Унікальне діюча речовина дозволяє препарату перерозподілятися разом з клітинним соком, тим самим не залишаючи хворобам шансів для розвитку.

    Застосування :

    Всі ці характеристики ефективності препарату Кабрио Дуо в рівній мірі відносяться як до цибулі і томату, так і до огірку.

Рекомендовані фази застосування фунгіциду Кабрио Дуо складаються в період вегетації, залежно від фітосанітарних прогнозів. Але в цілому можна виділити основні, коли існує небезпека пошкодження хворобами, з урахуванням того, що часом хвороба може протікати в латентній формі, ніяк себе не проявляючи.

Якщо говорити про томати, то рекомендована фаза внесення Кабрио Дуо буде перебувати в діапазоні «кінець цвітіння - формування зав'язі і кисті». Обробки по цибулі рекомендуємо починати з Фази 4-5 справжніх листків. Тут важлива площа асиміляційної поверхні листа, до цього часу культури розростаються, починають змикатися ряди, а утворений мікроклімат сприяє прояву хвороб. Огірок піддається поразці хворобами вже від 6 листя і дуже вразливий в період формування батогів - і тут Кабрио Дуо стане надійним помічником для виробника в захисті культури.

Ефективність препарату Кабрио Дуо підтверджується практичним досвідом виробників, які використовують цей продукт не перший рік. 

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Кабріо Дуо , 1кг.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: