Кабріо Топ, 1кг., Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Кабріо Топ, 1кг. - Agrobiz.net
587,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3584
0 отзывов

Препарат Кабріо ТОП є засобом, призначеним для профілактики і лікування захворювань винограду. Володіє контактним і квазісистемним впливом.

Активні речовини: метирам і піраклостробін.

Виноградна лоза часто буває схильною до таких захворювань, як:

мілдью;

оїдіум;

сіра гниль.

При правильному і своєчасному застосуванні засобу Кабріо ТОП можна уникнути появи даних хвороб і, відповідно, отримати високоякісний урожай.

    Застосування:

Для проведення обприскування необхідно розбавити 20 г препарату в 10 л води. Максимум можна проводити 3 процедури з інтервалами в 10-18 днів. Остання обробка повинна бути виконана не раніше 30 днів до збору винограду. Обприскують лозу в нежарку, суху погоду, з дотриманням всіх правил техніки безпеки.


Фунгіцид Кабрио ТОП можна застосовувати і на всіх плодових деревах, і на всіх інших овочевих культурах, а також кущових і напівкущових культурах, схильних до грибних захворювань.

    Дія препарату проти: Мілдью, Оїдіум, Антракноз, Чорна гниль, Чорна плямистість, Краснуха


Як працює Кабрио ТОП?

При обробці рослини піраклостробін глибоко проникає в лист, впливаючи на мітохондрії патогена. Кажучи більш зрозумілою мовою, патоген - це паразит-збудник, в даному випадку гриб, а мітохондрії - органели клітини, які виробляють енергію в процесі дихання гриба. Відбувається блокування надходження енергії в клітку і подальша загибель міцелію і спор гриба.


  Метирам, у свою чергу, є інгібітором деяких ферментів гриба, припиняє ріст і запобігає проростанню грибних спор. Більше того, діючі речовини мають трансламінарну дію, тобто потрапивши лише на одну сторону листа, вони проникають і до зворотної його боці. До того ж, запаси діючих речовин, формуючись, міцно зв'язуються з поверхнею листя і ягід. Завдяки такій властивості препарат знаходить високу стійкість до впливу опадів.


  Під час випадання опадів, попаданні вологи на лист, запаси піраклостробін вивільняються і процес розподілу речовин повторюється, що забезпечує ефективне і щодо тривалий захист рослині в період інтенсивного інфекційного ураження. Враховуючи цю особливість, потрібно суворо дотримуватися термінів очікування (останньої обробки рослини), які порівняно з іншими, більш простими фунгіцидами, збільшені майже в два рази.


   Дія препарату: 10-14 днів

  Строки застосування: Від початку цвітіння до змикання ягід

  Кількість обробок: не більше 3 обробок в сезон


Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Кабріо Топ, 1кг.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: