Капрал, к.с. Гербіцид

Капрал, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
303,20 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат поглинається проростками та коренями бур’янів, а також надземною масою бур’янів, що зійшли. Діюча речовина блокує процес фотосинтезу у чутливих бур’янів, а також утворює сполуки, які руйнують мембрани клітин рослини. Унаслідок цього відбувається загибель бур’янів.За рахунок пролонгованої ґрунтової дії препарат забезпечує захист культурних рослин протягом 4–10 тижнів, в залежності від ґрунтово-кліматичних умов та норми витрати препарату.Реакція деяких бур’янів на дію препаратуЧутливі однорічні дводольні бур’яниБуркун лікарськийЗірочник середнійПаслін чорнийГалінсога дрібноквітковаКоролиця посівнаПереліска однорічнаГеліотроп європейськийКропива жалкаПортулак городнійГерань розсіченаКурячі очки польовіРоман польовийГірчак почечуйнийЛобода багато насіннєваРомашка, видиГірчиця, видиЛобода білаФізаліс дикийГрицики звичайніНетреба звичайнаЧереда три роздільнаДворядник стіннийНетреба колючаШпергель звичайнийДурман звичайнийОсот городнійЩириця звичайнаОднорічні дводольні бур’яни, що краще контролюються в період сходівВероніка персидськаЛьонок малийСпоришГірчак вузлуватийРедька дикаФіалкаКропива глуха Чутливі однорічні злакові бур’яниЕлевзина індійськаПальчатка криваво-червонаТонконіг звичайнийКанареєчник канарськийПросо напівквітучеТонконіг однорічнийЛептохлоа різноманітнаПросо селянське Помірно чутливі бур’яниМишій, види*Плоскуха звичайнаПросо колосовиднеПажитниця п’янка Стійкі бур’яниВівсюг, видиСорго, види *Максимальна ефективність знищення спостерігається при застосуванні препарату на стадії ранніх сходів даного бур’яну.
Фаза розвитку бур’янів. Препарат діє як на бур’яни, що проростають, так і на бур’яни, які вже проросли на момент внесення. Якщо на момент внесення препарату бур’яни вже проросли, максимальна ефективність дії гербіциду буде спостерігатися на бур’янах, які знаходяться в фазі до 2 справжніх листків на момент проведення обприскування. Внесення препарату. Препарат вносять обприскуванням ґрунту за допомогою наземних обприскувачів. Поверхня поля має бути вирівняна, грунт повинен мати дрібно-грудкувату структуру, а також запаси доступної ґрунтової вологи. За посушливих умов рекомендовано після внесення заробити препарат в грунт на глибину 2–3см для підвищення його ефективності дії на бур’яни.На ґрунтах легкого механічного складу препарат вносять з мінімальними рекомендованими нормами; на ґрунтах важкого механічного складу препарат вносять з максимальними рекомендованими нормами.Застереження:препарат впливає лише на деякі види злакових бур’янів. Тому для ефективної боротьби з однорічними злаковими бур’янами потрібно застосовувати грамініциди;не рекомендовано проводити обробіток ґрунту після внесення препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності його дії на бур’яни.під час внесення препарату необхідно уникати перекриття.
Гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами в посівах сільськогосподарських культур.
Широкий спектр однорічних дводольних бур’янів, що знищуються.Довготривала ґрунтова дія.Ідеальний партнер для бакових сумішей.Безпечний для культурних рослин за умов дотримання регламенту застосування.Відсутність післядії на наступні культури сівозміни.
Вид: избирательного (селективного) действия
Форма выпуска: концентрат суспензии
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Упаковка: пластиковая тара
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для подсолнечника
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Капрал, к.с. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 327,18 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Тотал
104,39 грн
Сплошной системный гербицид Тотал
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 548,21 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антисапа Ликвид к.с. 10мл
14,50 грн
Антисапа Ликвид к.с. 10мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Толазин СЕ
262,40 грн
Толазин СЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Геліос Екстра РК
152,54 грн
Геліос Екстра РК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв