Каталог товаров

Картофелекопалка 1 рядная

в наличии
код: 5198872
19 500,00 грн.
Купить в один клик
з 1 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Киевская обл., Васильков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
4 Года
Время ответа:
менее суток
Описание товара
Скорость вращения ВОМ

540.0 (об/мин)

Количество рядов подкапывания

1

Габаритные размеры

Длина

2200.0 (мм)

Ширина

1150.0 (мм)

Высота

1270.0 (мм)

Масса

243.0 (кг)

Дополнительные характеристики

Рабочая скорость, км/час

3-7

Тип

навесной, транспортерный

Транспортер

на резине, польского производства

Мощность используемого трактора, л.с.

от 24

Рабочая ширина, см

62-75

Картофелекопалка применяется для уборки картофеля в рядах ширину 620-670 мм. В процессе работы картофелекопалки происходит очистки картофеля от почвы и высыпания его на поле для последующей загрузки в прицеп. Основная среда использования: легкие и средние почвы с влажностью не более 27 % и твердостью не более 20 кг/см2.

Конструкция картофелекопалки похожа на польскую копалку Wirax, Bomet и Akpil. Выкапывания картофеля подобно тому, как в польских, происходит передними ножами копалки. В действие агрегата приводит карданный вал от трактора, который делает передачу на приводной вал копалки с шестернями, которые в свою очередь крутят транспортер, который крепится на двух металлических вибрационных валах с трясучкой. Дополнительная вибрация обеспечивает хорошее встряхивания земли от картофеля. В задней части копалки находятся направляющие прутья, которые направлены в левую сторону, что дает возможность выбрасывать картошку на бок.

Картофелекопалка транспортерная однорядная адаптирована для работы в различных климатических условиях и обеспечивает максимальную производительность даже в неблагоприятную погоду .

Картофелекопалка подключается к заднему валу отбора мощности трактора (ВОМ трактора). Агретируется также с мини-тракторами, так как копалка проста в обслуживании и несложная в эксплуатации.
читать дальше свернуть
Отзывы
1 отзыва
100% положительных
Олег
21 августа 2022г. в 09:47
Кілька днів назад замовляв навісний оприскувач.
Продавець швидко зв'язався зі мною, оперативно домовились про оплату та варіант доставки. Продавець запропонував багато варіантів оплати та доставки. Наступного дня оприскувач був доставлений прямо до дому, тому мені дуже сподобався сервіс.
Рекомендую даний магазин іншим людям.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Интайм

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 5198961
19 500,00 грн.
в наличии
код: 4348579
34 000,00 грн.
в наличии
код: 5198871
31 000,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти