Каталог товаров

Картофелесажалка мотоблочная цепная "Володар" КСН-1 (34 л)

в наличии
код: ВКС3
4 450,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
9 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Картофелесажалка для мотоблока КСН-34 имеет бункер на 34 литра и является однорядной с высотой опорно-приводных колёс — 350 мм.

Производит полный цикл посадки: сошником нарезает борозды, укладывает клубни и дисками наворачивает грунт. Участок, планируемый под посадку картофеля, необходимо предварительно подготовить, чтобы не было больших комков земли.

Посадка происходит быстро и качественно: ряды и междурядья получаются ровные, клубни помещаются на заданную глубину, расстояние между кустами одинаковое. После такой посадки весь уход за картофелем можно механизировать: прополку, окучивание и сбор урожая сделать с помощью мотоблока и дополнительного навесного оборудования. Изменение шага производится путём смены звёздочек.

 


Характеристики

  • Тип     навесной
  • Производительность     0,1 га/час.
  • Шаг посадки     20; 25; 30 см.
  • Диаметр опорно-приводных колёс     35 см.
  • Диаметр окучивающих корпусов     24 см.
  • Глубина посадки     5 - 15 см.
  • Объём бункера     34 л.
  • Размеры     78х54х68 см.
  • Агрегатируется с     мотоблоками от 10 л.с.
  • Вес     35 кг.
читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новое
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Деливери

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти