Казумін 2Л, р.к. Фунгіцид

Казумін 2Л, р.к. Фунгіцид - Agrobiz.net
697,71 грн /шт В наличии
Задать вопрос
КАЗУМІН 2Л, РК – системний бактерицидний фунгіцид лікувальної дії, основною сферою застосування якого є лікування бактеріозів викликаних бактеріями Erwinia, Pseudomonas, Xantomonas. Казумін впливає на проліферацію (поділ та розмноження) клітин бактерій зупиняючи синтез білку, впливає на РНК в результаті чого зупиняється ріст і розмноження бактерій.
В САДІВНИЦТВІ:Препарат застосовується після найперших ознак прояву бактеріального опіку; оптимальний час для застосування – період цвітіння. Температурний режим для застосування складає +15 … +25°С (при нижчих чи вищих температурах бактеріальний опік не розвивається). КАЗУМІН 2Л, РК має сильну дію на паршу яблуні та груші, тому не має необхідності додавати в бакову суміш фунгіцид проти парші!ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАЗУМІН® 2Л В ОВОЧІВНИЦТВІ:Препарат застосовується після перших ознак прояву бактеріозів, за умови сильного ураження, застосовується повторно через 7-14 днів. Температурний режим для застосування складає +10…+ 25°С. Для розширення спектру проти грибкових хвороб та подовження захисного періоду проти бактеріозів використовується в суміші із мідьвмісними препаратами, наприклад Медян Екстра 350, КС. Проти бактерій виду Xanthomonas необхідно використовувати препарат в підвищеній нормі (2,5-3,0 л/га), або в суміші: Казумін 2Л (1,5 л/га) + Медян Екстра 350, КС (2,0 л/га)ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КАЗУМІН® 2Л У ПОСІВАХ РИСУ:КАЗУМІН 2Л, РК широко використовується в світі для захисту рису від пірикуляріозу (збудник – недосконалий гриб Pyricularia oryzae). Також він контролює різні бактеріози – буре бактеріальне гниття (збудник Pseudomonas vascovaginae) та кореневу гниль рису (збудник Dickeya chrysanthemi).КАЗУМІН 2Л, РК проти хвороб рису потрібно використовувати як лікувальний засіб за умови появи найперших ознак захворювання. В рослинах рису він проявляє системні властивості і зберігає свою фунгіцидну активність протягом 14 днів. Повторне обприскування слід проводити через 14-20 днів.КАЗУМІН 2Л, РК контролює різні форми пірикуляріозу (листкову, вузлову та волотеву форму). Для запобігання виникнення резистентності препарат не варто використовувати більше ніж 2 рази підряд.
Біологічний бактерицид та фунгіцид лікувальної дії!
відноситься до препаратів біологічного походження;бактерицид та фунгіцид лікувальної дії;високоефективний проти бактеріального опіку (Erwinia amylovora);має додатковий сильний ефект проти парші яблуні та груші;високоефективний проти бактеріозів на овочах викликаних бактеріями Erwinia, Pseudomonas, Xantomonas.має додатковий ефект проти церкоспорозу, септоріозу, антракнозу та бурої плямистості томатів;використовується до 3 разів, інтервал між обробками 7-14 днів;безпечний для людей, тварин та птахів, бджіл та корисної ентомофауни;мінімальний період очікування!не використовується в лікуванні людей і тварин – неможливе виникнення перехресної резистентності із звичайними антибіотиками!сумісний із більшістю інсектицидів та фунгіцидів;не фітотоксичний.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Казумін 2Л, р.к. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
422,06 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
222,28 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Бордосская смесь 700г
28,60 грн
Бордосская смесь 700г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Топаз 3 гр.
11,50 грн
Топаз 3 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв