Кодасайд Прилипач

Кодасайд Прилипач - Agrobiz.net
153,68 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Велика частина засобів захисту рослин втрачається під час обприскування, що є економічно збитковим та шкідливим для довкілля. Однією з основних причин такого нераціонального використання ЗЗР є застосування води як «транспортувальника» робочого розчину до рослини. Наслідком цього може бути погане поглинання робочого розчину, знесення крапель, випаровування, реакція домішок у воді з хімічною речовиною або, нарешті, просто погане прилипання до об’єкту.
1. Ад’ювант Кодасайд завжди потрібно попередньо змішувати з засобом захисту рослин перед тим, як додавати до баку обприскувача з водою. 2. Заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайду з засобом захисту рослин. 3. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні. Кодасайд може бути використаний у будь- яких типах обприскувачів з мішалкою. При приготуванні попереднього розчину з рідкою препаративною формою: Додати відміряну кількість Кодасайду у контейнер для змішування, додати пестицид та розмішувати до утворення емульсії. При приготуванні попереднього розчину з порошком, що змочується, або водорозчинними гранулами: Додати пестицид у контейнер для змішування, додати мінімальну кількість води, щоб утворилася м’яка паста. Згодом додати необхідну кількість Кодасайду і перемішувати до утворення емульсії. При приготуванні попереднього розчину з декількома продуктами: Якщо бакова суміш складається з більш ніж одного продукту, переконайтеся, що кожен продукт окремо змішаний з Кодасайдом до утворення емульсіїВАЖЛИВО Уникати обробки цільового об’єкту за наявності крапельної вологи. Завжди підтримувати ПОСТІЙНЕ ПЕРЕМІШУВАННЯ у баку обприскувача. Завжди забезпечувати достатній ТИСК обприскування, щоб забезпечити максимальне покриття всієї рослини та проникнення. Застереження Не обробляти культури, що знаходяться у стані стресу (внаслідок несприятливих погодних умов, проблем живлення, попереднього внесення пестицидів тощо). Не використовувати Кодасайд з ЗЗР за умов високої температури та за інтенсивного сонячного світла. Не використовувати Кодасайд з наступними хімічними речовинами: каптан або сумі- ші, що містять каптан, цианазін та суміші, фентин ацетат та суміші, фентин гідроксид та суміші, дихлофлуанід.
Багатофункціональний ад’ювант на олійній основі природного походження для підвищення ефективності використання засобів захисту рослин
Покращує прилипання; Покращує поширення та поглинання робочого розчину; Зменшує знесення крапель робочого розчину; Покращує стійкість до опадів; Зменшує випаровування; Зберігає водні ресурси; Зменшує застосування хімічних речовин; Знижує забруднення довкілля.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Кодасайд Прилипач

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Прилипатель Альфалип
66,10 грн
Прилипатель Альфалип
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Прилипатель Протегер
300,00 грн
Прилипатель Протегер
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Прилипатель Глайдер
446,86 грн
Прилипатель Глайдер
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Прилипатель Рапс-клей, Укравит
160,20 грн
Прилипатель Рапс-клей, Укравит
Продавец:АГРОЦЕНТР
3 отзыва
Адьювант Скаба
636,57 грн
Адьювант Скаба
Продавец:Інтер-Агро С