Колісний трактор Massey Ferguson 5450, Луцк

Последнее редактирование: 22.02.2018 .
Колісний трактор Massey Ferguson 5450 - Agrobiz.net
Договорная В наличии
0 отзывов

Колісний трактор Massey Ferguson 5450 - професійна одиниця в агропромисловому світі. Massey Ferguson 5450 зарекомендував себе як найдосконаліший трактор у своєму класі. Трактор 5400 серії домінує у сільськогосподарському, муніципальному і контраційному секторах. Новий MF має гладкий та ультрасучасний дизайн для роботи в будь-яких умовах. MF 5450 є простим у експлуатації, і має компактне розташування приладів, датчиків та джойстика та є зручним для оператора. Трактор MF 5450 володіє усіма характеристиками: зручною кабіною, трансмісією Dyna-4 та потужністю двигуна 107 к.с., що є ідеальним для роботи на промисловості малих та середніх господарств. Також машина володіє альтернативними характеристиками: високим дорожнім просвітом, відмінною стійкістю, потужним двигуном і міцним корпусом.

Новий інноваційний та ергономічний дизайн спеціально розроблений компанією Massey Ferguson. Поворотний та похилий капот дозволяє покращити доступ для регулярного технічного обслуговування повітряного фільтра або радіаторів. Кожна модель капота має високу видимість, а також додатковий Visio дах, що забезпечує першокласний круговий огляд. Це дозволяє мати широкий кутовий огляд із кабіни при використанні фронтального навантажувача або переднього навісного знаряддя. Двигуни розроблені відповідно до стандартів ISO нового покоління Tier III, а також нова сучасна ергономічна трансмісія Dyna-4, що є еталоном надійності і продуктивності.

 


  Безперебійна робота. Досконала конструкція від інтегрованого переднього важеля до двигуна, трансмісії та заднього моста, з точки зору MF 5450 є технологією сучасності. 


  Трансмісія Dyna-4 має чотири ступені силового перемикання в чотирьох передачах, тобто 16 швидкостей переднього і 16 швидкостей заднього ходу. Причому, всі вони переключаються без використання зчеплення.

  Dyna-4 поставляється в стандартній комплектації і добре зарекомендувала себе у роботі. Підрульовий човниковий перемикач, який встановлюється зліва полегшує перемикання в напрямку руху. Оператор може також налаштувати чутливість човникового перемикача за допомогою невеликого поворотного регулятора, що дозволяє вибирати більш агресивний стиль роботи при виконанні швидких операцій з коротким циклом (наприклад, при вантаженні гною), або більш повільний та плавний режим для таких робіт, як штабелювання піддонів.

  Забезпечується простота маневрування і поворотів на поворотних смугах поля, так як оператор може змінювати напрямок руху лівою рукою, одночасно керуючи навантажувачем правою рукою.

 У поєднанні з похилим капотом, дахом Visioline та гідросистемою продуктивністю 100 л/хв і новою трансмісією Dyna-4 трактор MF 5450 стає ідеальним інструментом для вантажно-розвантажувальних робіт.


  Загальна експлуатаційна гнучкість. Ключем до надійної роботи техніки є вибір відповідного трактора, який відповідає вимогам сучасних тенденцій і використовує їх, щоб повністю розкрити свій потенціал у широкому діапазоні застосування на підприємстві чи сільському господарстві.


  MF 5450 має відмінну вантажопідйомність і здатність навантаження із нескінченним гідравлічним потенціалом, щоб дати повну операційну гнучкість контролю для оператора. Вибір швидкостей відбору потужності PTO у MF є повністю електрогідравлічним. 

01 PTO перемикач

02 Управління PTO та перемикач витрати масла. 

03 PTO стоп перемикач для додаткової безпеки.


  4-циліндрові двигуни Perkins з паливною системою Common Rail забезпечують високу ефективність, потужність і економію палива в самих різних областях застосування.


  Стандартна вантажопідйомність 5000 кг - один з кращих показників для задніх сцепок в своєму класі, що дозволяє MF 5450 працювати із найрізноманітнішим навісним обладнанням. Опціональні 75-мм гідроциліндри збільшують вантажопідйомність до 6000 кг.

 Управління 3-точковою навіскою здійснюється за допомогою блоку електронного управління зчіпкою (ELC) з використанням маніпулятора MF і панелі ELC, яка кріпиться на правій консолі оновленої конструкції і дозволяє точніше управляти навісним обладнанням. Гідросистема з відкритим центром включає два насосних агрегати (32,7 і 57 л / хв), які подають робочу рідину на чотири механічних золотникових клапана одно- або двосторонньої дії, або на їх комбінацію.

 Механічний джойстик, який встановлюється на правій консолі, дозволяє управляти двома золотниковими клапанами за допомогою одного важеля. Він дуже зручний при використанні режиму навантажувача, що має більше двох функцій гідросистеми.

  У числі додаткового обладнання - фланцеві хвостовики з 6 шлицями на 540 обр/хв, 6 та 21 шлицями на 540/1000 обр/хв є (взаємозамінні). 

  Швидкість ВОМ можна класифікувати як у кабіні, так і ззовні.


  Чудовий огляд через великі скляні двері і точно розраховане положення стійок 'B' забезпечує кутовий огляд на 3600. Є можливість відкривання верхнього скляного люка, який також обладнаний проти сонячною шторкою. 

  У стандартну комплектацію входить поворотне крісло на механічній підвісці. Регульованя крісла здійснюється вручну оператором на пневматичній підвісці. Додаткове пасажирське сидіння встановлюються на замовлення.

 Системи обігріву та вентиляції оснащені декількома воздуховодами, поліпшеною системою розподілу повітря і більш точним регулятором температури. Для підвищення комфорту в якості додаткового обладнання пропонується кондиціонер.

 Всі панелі управління логічно розташовані на новій бічній консолі. Єдиний важіль перемикання передач, важелі гідророзподільників та важелі на панелі управління завжди під рукою оператора в потрібний момент.


Состояние: Новый
Модели: MF 5450
Привод: Полный подключ. (4WD Part-time)
Мощность: до 100 л. с.
Двигатель: Дизельный
Тип: Колесный
Назначение: Универсально пропашной
Тяговой класс: 2.0 (18-27 кН)
Трансмиссия: Powershift
Система впуска: Турбина
Страна производитель: США
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Колісний трактор Massey Ferguson 5450

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Новые трактора Трактора колесные
Вас интересует трактор Massey Ferguson?
Это займет менее одной минуты