Каталог товаров

Комбайн роторний причіпний РОСЬ-2

в наличии
код: 503046928
379 000,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Белая Церковь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
9 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Комбайн роторний причіпний Рось-2. Практичність і ефективність конструкції

       

Комбайн роторний причіпний Рось-2 – універсальний сільськогосподарський агрегат. Одночасно скошує, перемелює і вивантажує в транспортний засіб перероблену кормову культуру. Конструкція робочих органів комбайна дозволяє максимально інтенсивно виробляти вивантаження рослинної маси. Забезпечуючи тим самим максимальну ефективність використання транспортного засобу.

       

Комбайн роторний причіпний Рось-2 володіє відмінними технічними характеристиками. Шини низького тиску дають можливість проводити сільськогосподарські роботи при високій вологості грунту. Конструкція робочих органів дозволяє точно копіювати рельєф під час руху. Тим самим максимально повно проводити прибирання рослинної маси. Для проведення комплексу польових робіт комбайн агрегатується з трактором. Пристрій гідравлічної системи дозволяє управляти роботою комбайна з кабіни трактора. Регулювати висоту ріжучого апарату. Управляти положенням силосопровода та подвійного козирка.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новый
Производитель
Белоцерковмаз
Страна производитель
Украина
Количество ножей измельчающего барабана
45
Ширина подающего барабана, мм
2
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 64008
119 570,00 грн.
в наличии
160 000,00 грн.
в наличии
160 000,00 грн.
в наличии
160 000,00 грн.
в наличии
код: 63629
742 940,00 грн.
в наличии
код: 62787
379 160,00 грн.
в наличии
код: 64006
475 650,00 грн.
в наличии
160 000,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти