Каталог товаров

Комплексні хелатні добрива «ТІТОН Бор Актив»

в наличии
282,00 грн. /л/unit/
Купить в один клик
Бесплатная доставка
Заказ от 0,5 т.
з 2 отзывов, 50% положительных
Регион: Украина, Николаевская обл., Первомайск
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

«Тітон» Добрива
Комплексні хелатні добрива

 

Унікальність добрив даної групи – наявність збалансованого органо-мінерального комплексу, здатного швидко усунути дефіцит живлення рослин через листковий апарат. У складі комплексу всі елементи знаходяться у максимально доступній для рослин формі.

Щоб підвищити ефективність халатів, наряду з ОЕДФ, використані амінокислоти та вітаміни групи В. Полісахариди, в складі добрива, сприяють більш швидкому, проникненню елементів живлення у листову пластину, а пептиди та поліпептиди – до клітини, що до купи дозволяє збільшити ефективність використання добрива.

Таким чином, добрива торгової марки «Тітон» можна вважати органо-мінеральним комплексом, спроможним швидко відновлювати дефіцит поживних речовин.


«ТІТОН БОР АКТИВ»
Новітнє комплексне борне добриво

Збалансованість хімічного складу живих організмів — основна умова їх нормального росту і розвитку, взаємодія хімічніх елементів має таке ж значення для фізіології рослин, як явища дефіциту і токсичності. Взаємодія між хімічними елементами може бути антагоністичною аба синергетичною, а їх незбалансовані реакції можуть служити причиною хімічних стесів у рослин.

ТОВ “ТД “Квадро Плюс” представляє унікальне борвмісне добриво “Титон Бор Актив”. Унікальність цього добрива полягає в поєднанні чотирьох мікроелементів, які підсилюють дію один одного та підвищують рівень засвоєння Бору клітинами рослини. Удводольних рослин синергізм спостерігається між бором та марганцем, наявність в достатній кількості обохтелементів підвищує швидкість обміну речовин, покращує використання азотних добрив з грунту. Явище синергізму також встановлено між Co, Mo i Mn. Молібден сприяє більшомунадходженню фосфору, кальцію та магнію до рослини. Що в свою чергу підвищує ефективність протікання фотосинтитичних процесів.
 
Бор відіграє важливу роль в підтримці структури мембран клітин. У рослин, які відчувають нестачу бору, спостерігається швидка втрата еластичності клітиних оболонок.

Тому збалансована формула добрива “Тітон Бор Актив” не тільки дозволяє швидко зняти симптоми борного голодування, а й підвищити здатність рослин до засвоювання інших елементів живлення, зміцнити клітинні мембрани та запустити відновлюванні процеси.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Тип
Комплексное удобрение
Упаковка
Пластиковая тара
Форма выпуска
Жидкость
Сезон
Универсальное
Производитель
Назначение
для огорода
читать дальше свернуть
Отзывы
2 отзывов
50% положительных
Віталій
01 марта 2024г. в 20:08
Добрий день! Чесно кажучи я вашою "новою сторінкою" розчарований..., якщо можна, відновіть "стару стрінку", або виправте вже нову. В старій сторінці було все чудово і доступно розписано, скільки препарату потрібно вносити, а основне розписувався його склад навіть в процентовому відношені та інше. а в новій сторінці тільки деякі препарати вказуються норма внесення, а про інших так взагалі дуже стиснута інформація.
Андрій
16 марта 2024г. в 21:59
Доброго дня! Віталій, дякую за відгук, як що у Вас є пропозиції до покращення сторінки - дзвоніть ми Вас вислухаємо. Як що є питання з агрономії та технологій використання продуктів, звертайтесь проконсультуємо. Директор та розробник препаратів, Андрій.
QuadroPlus
16 марта 2024г. в 22:04
titon.ua
Бакалова Ирина Александровна
11 марта 2019г. в 08:19
Позвонили быстро. Уточнили цены на продукцию в литровой таре. Весь товар в качественной заводской упаковке. Посылку отправили оперативно. Упакованна она была отлично. Все понравилось.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Часто ищут

Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти