Контадор, в.р.к. Інсектицид

Контадор, в.р.к. Інсектицид - Agrobiz.net
1 659,17 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат має ярко виражену системну дію та характеризується високою мобільністю при попаданні в організм рослини. Поглинається надземною масою рослин, а також коренями. Діюча речовина препарату блокує білкові рецептори нервових клітин центральної нервової системи, що робить неможливим передачу нервових імпульсів. Шкідник втрачає здатність до руху, припиняє харчування та гине впродовж доби.
Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів. Максимальна ефективність препарату буде спостерігатись при внесенні його тоді, коли чисельність шкідника досягла економічного порогу шкодочинності. Обробку слід проводити при швидкості вітру до 2 м/с.Препарат відноситься до 1-го класу небезпеки по відношенню до бджіл. Захисна зона для льоту бджіл має бути 4–5 км, обмеження часу льоту бджіл — 9–10 діб. Обов’язково (не менш ніж за 4–5 діб) необхідно попередити бджолярів про характер запланованого для використання препарату, строках і зонах його застосування. Норма витрати робочого розчину. Для польових культур складає 200–400 л/га.При застосуванні препарату в садах — 800–1000 л/га.Норма витрати робочого розчину має забезпечувати повне та рівномірне змочування поверхні рослин під час обприскування і не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин, що обробляються. Робочий розчин препарату має бути використаний упродовж робочого дня. Погодні умови. Препарат характеризується стійкістю до підвищеної температури та сонячному випромінюванню.Температура повітря +12…+25 0С є оптимальною для застосування препарату. Дощ через 3–4 години після застосування препарату не впливає на його ефективність.Не рекомендовано застосовувати препарат за стресових умов для росту та розвитку рослин (нічні приморозки, знижена (менша ніж +120С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря, вологість повітря менша ніж 50 % тощо).
Інсектицид системної та контактно-шлункової дії для боротьби з шкідниками сільськогосподарських культур.
Завдяки високій системній дії забезпечує захист від шкідників всіх органів рослини.Тривалий період захисної дії препарату — від 15 до 30 днів.Ефективність препарату не залежить від погодних умов, що склались у період застосування інсектициду.Порівняно висока стійкість до змивання дощем.Справляє дію як на дорослих комах, так і на їхніх личинок різного віку.Порівняно невеликі норми витрати на одиницю площі.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Контадор, в.р.к. Інсектицид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системный инсектицид Контадор Дуо
1 153,29 грн
Системный инсектицид Контадор Дуо
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
42,70 грн
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Смерть вредителям 500 мл.
33,60 грн
Смерть вредителям 500 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Кораген 4 мл
13,00 грн
Кораген 4 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
460,00 грн
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв