Контроль витрат пального, Львов

Последнее редактирование: 13.03.2018 .
Контроль витрат пального - Agrobiz.net
Договорная В наличии
0 отзывов

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ВИТРАТ ПАЛИВА

Завдяки багаторічному досвіду впровадження різних систем контролю витрат палива, ми створили найбільш ефективну на сьогоднішній день систему. Ми гарантуємо, що вам сподобається наш швидкий і доброзичливий сервіс, інакше ми повернемо вам гроші!

Тільки до 30 червня встановіть систему контролю на спеціальних умовах.

Одна з найбільш затребуваних функцій GPS-моніторингу після відстежування місцязнаходження - це контроль витрати палива. І в цьому немає нічого дивного. Витрати на ПММ є основною статтею витрат будь-якого транспортного та логістичного підприємства. Досить часто співробітники користуються службовим автомобілем в особистих цілях, зливають бензин або здійснюють інші махінації. GPS-контроль палива допоможе підвищити дисципліну, якість обліку і безпеку в роботі підприємства. Система моніторингу надає дані про витрату палива, пробіг автомобіля, рейси, відповідність пройденого маршруту щодо запланованого, кількість і час заправок, а також випадки зливу бензину. Вартість обладнання окуповується вже протягом одно-чотирьох місяців, при цьому підвищується рентабельність і конкурентоспроможність підприємства.
Як здійснюється моніторинг витрати палива?

Система контролю GPS дозволяє в реальному часі відстежувати як рівень палива в баку, так і його витрату. Виходячи з цих даних, автоматично розраховуються показники і формується звітність. Таким чином, підприємство зможе ефективно планувати витрати на ПММ в майбутньому. Моніторинг здійснюється такими методами:

    Контроль витрати палива, який дозволяє дізнатися про кількість пального, споживаного конкретним автомобілем за певний проміжок часу. Для цього на борту встановлюють спеціальний датчик - витратомір. Лічильник фіксує, скільки палива використав транспортний засіб. Ці дані передаються на GPS-трекер, де вони прив'язуються до часу і місця розташування, а потім відправляються на сервер. Однак відстежити інформацію щодо заправок, а також зливах палива буде неможливо.
    Контроль рівня палива, який є відмінним способом запобігання зловживань з боку персоналу. На бак встановлюють датчик, який фіксує рівень пального, а також швидкість його зміни. Дані будуть надходити на сервер у вигляді графіка, завдяки чому видно всі заправки, їх обсяг, час і місце, а також різке падіння рівня палива в разі зливу.

Ефективна система контролю витрат палива для вашого автопарку

Вирішивши встановити обладнання, яке контролює витрату пального, ви зможете значно поліпшити загальні показники за місяць для кожного транспортного засобу. Вдасться заощадити до 25% бензину, скоротити пробіг автомобілів, зменшити час простою і витрати на амортизацію. Фахівці компанії "Радіотермінал Україна" підберуть і встановлят

Тип: Услуги автоматизации
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Контроль витрат пального

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует автоматизированные системы управления?
Это займет менее одной минуты