Копачка картоплі та овочів 2-х рядна Wega, Луцк

Последнее редактирование: 02.03.2018 .
Копачка картоплі та овочів 2-х рядна Wega - Agrobiz.net
67 000,00 грн. /шт В наличии
0 отзывов
    Копачка для картоплі і овочів серії WEGA та WEGA PLUS, завдяки своїй універсальності знаходять широке застосування в сільському господарстві. Вони придатні не тільки для викопування картоплі. Після установки спеціального лемеша їх можна застосовувати при викопуванні овочів, наприклад, цибулі, столових буряків, і т. п. Картоплекопачі WEGA 1400 і 1600 - це машини, які навішуються на три-точковій системі підвіски трактора. Пристосовані до роботи на плантаціях з шириною міжрядь 70 - 90 см. на легких і середньотяжких грунтах. Пропонуються в двох варіантах робочої ширини - 1,40 м.та 1,60 м.
 

Транспортери копачів

Виконані на 3 плоских ременях (додатковий підсилює ремінь в центральній частині транспортера, а кожен другий пруток має оболонку). Це зменшує пошкодження і полегшує транспортування викопування картоплі та овочів. У картоплекопач WEGA 1600 і 1600 plus через велику ширини транспортер оснащений додатковою опорою центрального ременя.

Дотискувальної вал

У додатковій комплектації на копачі WEGA 1400 і WEGA 1600 є можливість встановити дотискувальної вал, який вирівнює землю під падаючі бульби або овочі, що полегшує і прискорює їх збір.

Система струшування WEGA 1400, WEGA 1600

Щоб ефективно очищати і відсівати землю, в передній частині картоплекопача встановлені поперечні вібруючі прутки, а в задній частині транспортера струшувачі. Залежно від умов, в яких працює картоплекопач, існує можливість регулювання коливань поперечних прутків. Додатково в копачів WEGA 1600 існує можливість регулювання сили струшування транспортера в задній частині копачаДискові ножі

Встановлені дискові ножі ефективно відрізають бадилля і підбираючу борозну. Плавне регулювання висоти дискових ножів дозволяє пристосувати копач до різних умов роботи. Копач має надійне кріплення дискових ножів, яке гарантує надійну і безаварійну роботу.


Копіюючі ролики

У копачі WEGA 1600 plus  встановленні копіюючі ролики, які ведуть машину по борознах і утримують постійну робочу глибину. А також 4 великих дискових ножа відрізають бадилля, що значно полегшує підбір борозни. Копач оснащений безступінчастим регулюванням ножів і копіюючих роликів в діапазоні від 75 см до 90 см ширини міжрядь

Боковые диски: Да
Страна производитель: Польша
Состояние: Новый
Количество рядов: Двухрядная
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Копачка картоплі та овочів 2-х рядна Wega

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email
Вас интересует картофелекопалка для трактора?
Это займет менее одной минуты